Michał Kądziołka po raz trzeci. Dąbrówka jednogłośnie wybrała przewodniczącego

Michał Kądziołka po raz trzeci. Dąbrówka jednogłośnie wybrała przewodniczącego

Wydano 209 kart.  Z urny wyjęto 208. Wszystkie głosy były ważne. Wszystkie, bez wyjątku, oddano na Michała Kądziołkę. Osiedle Dąbrówka wybrało przewodniczącego na kolejną – czteroletnią kadencję, a wynik nikogo nie zdziwił z dwóch powodów. Po pierwsze: nikt nie zdecydował się  konkurować z Kądziołką o najważniejszą funkcję w zarządzie osiedla. Po drugie: przez dwie minione kadencje przewodniczący starał się integrować osiedlową społeczność i dostarczać jej pozytywnych wrażeń na wiele sposobów, między innymi organizując wspólne wakacje.

Ekipa z Dąbrówki zwiedziła już między innymi Włochy, Litwę, Ukrainę, Bułgarię, Czarnogórę i Turcję w ramach inicjatywy „Wakacje z Dąbrówką”. Jest też dąbrówkowa akcja: „Cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie”, której ideą są wycieczki po Polsce. W tym roku podróżnicy z sądeckiego osiedla zameldowali się w Lublinie i Zamościu.

Michał Kądziołka – podobnie jak w 2016 roku nie miał kontrkandydata w osiedlowych wyborach. W zarządzie osiedla wraz z nim pracować będą Anna Konstanty, Bożena Giza-Liquori, Maria Pasiut, Andrzej Stawiarski,  Wojciech Bargiel i Anna Liquori. Dla czwórki z wymienionych wyżej osób będzie do kolejna kadencja w zarządzie osiedla.

Dziękuję za ten kredyt zaufania. Cieszę się, że Dąbrówka trzyma się razem, że jesteśmy jedną, wspaniałą osiedlową rodziną – mówi przewodniczący.

Michał Kądziołka, do niedawna wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza, stoi na czele zarządu osiedla Dąbrówka już trzecią kadencję. Po raz pierwszy został wybrany w 2012 roku – miał wówczas 24 lata. Dwa lata później wystartował w wyborach do rady miasta z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Nowaka i zdobył mandat uzyskując 680 głosów. Karierę polityczną zaczynał w młodzieżówce w PSL. W 2017 r. wstąpił w szeregi PiS. Wiosną 2019 roku został powołany na stanowisko wicedyrektora wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Z wykształcenia jest ekonomistą.

zdjęcie: z archiwum radnego Michała Kądziołki

 

Relacje z wyborów na pozostałych nowosądeckich osiedlach poniżej:

Mieczysław Kaczwiński po raz trzeci przewodniczącym osiedla Józefa Szujskiego

Mieszkańcy osiedla Poręba Mała tłumnie ruszyli na wybory. Zacięta walka o szefostwo

Helena bliżej sądeckiego ratusza. Na osiedlu wybrano nowe władze

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.