Sądeczanka Justyna Jędrusik zaśpiewa w „Szansie na sukces”

W niedzielę sądeczanka Justyna Jędrusik zaprezentuje swoje wokalne umiejętności w programie TVP2 ,,Szansa na sukces” i tym samym powalczy o szansę na występ na festiwalu w Opolu. Uczestnicy odcinka zmierzą się z piosenkami Haliny Frąckowiak.

Każdy, kto chce kibicować Justynie, powinien zasiąść przed telewizorem w niedzielę (1 marca) o godzinie 15:15.

– Jako dziecko oglądałam ten program. Budził we mnie niesamowite emocje i muzyczne marzenia, dzięki niemu poznałam wielu wartościowych artystów takich jak np Andrzej Lampert, który tak jak ja przeszedł przez edukację klasyczną oraz rozrywkę – wspomina sądeczanka.

Justyna ma za sobą wiele lat edukacji muzycznej i sama uczy śpiewu. Przyznaje jednak, że jej największym marzeniem jest ,,koncertowanie i dzielenie się swoim spojrzeniem na życie przez własne piosenki”.

– Chociaż mam dosyć znane nazwisko dzięki Kalinie, to jednak na swoją własną renomę muszę sobie zapracować. Niestety dopóki człowiek nie stanie się w jakiś sposób rozpoznawalny, to nie może liczyć na publiczność w innych miastach. Co więcej, nawet we własnym mieście nie tak łatwo zebrać wszystkich swoich znajomych na koncert – mówi.

Jak wyjaśnia, we wrześniu odbył się koncert z okazji premiery jej singla „Dance&Pray” i niestety nie każdy mógł dotrzeć na tak ważne dla niej wydarzenie.

– Jestem wdzięczna każdemu, kto mógł w nim wziąć udział. Nie tak łatwo jednak wbić się w grafik wszystkich, dlatego wiele osób bardzo wspierających mnie nie dotarło. Choć chyba wszystkie krzesła były zajęte to brakowało mi paru ważnych dla mnie twarzy – mówi artystka.

Przypomnijmy, że marzenie o nagraniu teledysku do utworu „Dance&Pray” udało się 29-latce zrealizować głównie dzięki internetowej zbiórce, o czym pisaliśmy TUTAJ.

W październiku sądeczanka przeprowadziła się do Warszawy, chcąc uczestniczyć w muzycznym życiu stolicy. Zapewnia, że dba o to, by mieć czas zarówno na własny rozwój, pisanie piosenek, dzielenie się muzycznym sercem, jak i na odpoczynek.

– Kiedy mogę, wychodzę na jam session, jeżdżę na konkursy, więc udział w castingu do ,,Szansy na sukces” był dla mnie oczywisty. To jedna z wielu z szans, które sobie dałam. Ponieważ brałam kilka razy udział w castingach, wiele razy w konkursach oraz próbowałam swoich sił na egzaminach na uczelnie polskie i zagraniczne, to nie przywiązywałam zbytnio wagi do tego, czy uda mi się przejść casting, czy nie. Składa się na to wiele czynników, czasem to kwestia przypadku, a czasem zależy to od siły wyższej – stwierdza wokalistka.

Justyna zdradza, że castingi do ,,Szansy na sukces” trwały osiem dni i odbywały się w różnych miastach w Polsce. Spośród wszystkich uczestników wybrano około 70 osób.

– Bardzo cieszę się, że reżyser zdecydował się dać mi szansę. W niedzielę będziecie mogli usłyszeć mnie w programie z Panią Haliną Frąckowiak, niesamowitą artystką, prawdziwą gwiazdą polskiej estrady i niezwykle autentyczną osobą – mówi sądeczanka.

Obszerny artykuł na temat Justyny Jędrusik znajdziesz TUTAJ.

fot. archiwum Justyny Jędrusik

Rozdajemy pełne miłości krążki od Honeymoons. Łap jeden dla siebie!

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.