Sądeczanka Justyna Jędrusik zaśpiewa w "Szansie na sukces"

W niedzielę sądeczanka Justyna Jędrusik zaprezentuje swoje wokalne umiejętności w programie TVP2 ,,Szansa na sukces" i tym samym powalczy o szansę na występ na festiwalu w Opolu. Uczestnicy odcinka zmierzą się z piosenkami Haliny Frąckowiak.

Renault2

Każdy, kto chce kibicować Justynie, powinien zasiąść przed telewizorem w niedzielę (1 marca) o godzinie 15:15.

- Jako dziecko oglądałam ten program. Budził we mnie niesamowite emocje i muzyczne marzenia, dzięki niemu poznałam wielu wartościowych artystów takich jak np Andrzej Lampert, który tak jak ja przeszedł przez edukację klasyczną oraz rozrywkę - wspomina sądeczanka.

Justyna ma za sobą wiele lat edukacji muzycznej i sama uczy śpiewu. Przyznaje jednak, że jej największym marzeniem jest ,,koncertowanie i dzielenie się swoim spojrzeniem na życie przez własne piosenki".

- Chociaż mam dosyć znane nazwisko dzięki Kalinie, to jednak na swoją własną renomę muszę sobie zapracować. Niestety dopóki człowiek nie stanie się w jakiś sposób rozpoznawalny, to nie może liczyć na publiczność w innych miastach. Co więcej, nawet we własnym mieście nie tak łatwo zebrać wszystkich swoich znajomych na koncert - mówi.

Jak wyjaśnia, we wrześniu odbył się koncert z okazji premiery jej singla „Dance&Pray” i niestety nie każdy mógł dotrzeć na tak ważne dla niej wydarzenie.

- Jestem wdzięczna każdemu, kto mógł w nim wziąć udział. Nie tak łatwo jednak wbić się w grafik wszystkich, dlatego wiele osób bardzo wspierających mnie nie dotarło. Choć chyba wszystkie krzesła były zajęte to brakowało mi paru ważnych dla mnie twarzy - mówi artystka.

Przypomnijmy, że marzenie o nagraniu teledysku do utworu „Dance&Pray” udało się 29-latce zrealizować głównie dzięki internetowej zbiórce, o czym pisaliśmy TUTAJ.

W październiku sądeczanka przeprowadziła się do Warszawy, chcąc uczestniczyć w muzycznym życiu stolicy. Zapewnia, że dba o to, by mieć czas zarówno na własny rozwój, pisanie piosenek, dzielenie się muzycznym sercem, jak i na odpoczynek.

- Kiedy mogę, wychodzę na jam session, jeżdżę na konkursy, więc udział w castingu do ,,Szansy na sukces" był dla mnie oczywisty. To jedna z wielu z szans, które sobie dałam. Ponieważ brałam kilka razy udział w castingach, wiele razy w konkursach oraz próbowałam swoich sił na egzaminach na uczelnie polskie i zagraniczne, to nie przywiązywałam zbytnio wagi do tego, czy uda mi się przejść casting, czy nie. Składa się na to wiele czynników, czasem to kwestia przypadku, a czasem zależy to od siły wyższej - stwierdza wokalistka.

Justyna zdradza, że castingi do ,,Szansy na sukces" trwały osiem dni i odbywały się w różnych miastach w Polsce. Spośród wszystkich uczestników wybrano około 70 osób.

- Bardzo cieszę się, że reżyser zdecydował się dać mi szansę. W niedzielę będziecie mogli usłyszeć mnie w programie z Panią Haliną Frąckowiak, niesamowitą artystką, prawdziwą gwiazdą polskiej estrady i niezwykle autentyczną osobą - mówi sądeczanka.

Obszerny artykuł na temat Justyny Jędrusik znajdziesz TUTAJ.

fot. archiwum Justyny Jędrusik

Rozdajemy pełne miłości krążki od Honeymoons. Łap jeden dla siebie!

 

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.