Rozdajemy pełne miłości krążki od Honeymoons. Łap jeden dla siebie!

Zespół Honeymoons powstał dwa lata temu, jednak jego utworów można już słuchać w radio w różnych stronach świata. Jego członkowie pochodzą z Nowego Sącza i Wrocławia. Grupa tworzy w gatunku pop i niedawno wydała swój maxi singiel. Aż 9 płyt postanowiła podarować Czytelnikom Dobrego Tygodnika Sądeckiego!

Na krążku pt. ,,Porozmawiajmy o miłości” znalazły się trzy utwory. Piosenka tytułowa oraz ,,I need you now my Love” i ,,Ciemne korytarze”.

W skład grupy Honeymoons wchodzą: Łukasz Świechowski – gitarzysta solowy, akustyczny i aranżer utworów, Cezary Szymczewski – gitarzysta akustyczny, wokalista i autor piosenek, Gabriela Wojtarowicz – drugi wokal, chórki i skrzypce oraz najmłodsza, zaledwie 11-letnia Wiktoria Szymczewska (córka Cezarego), która odpowiada za chórki i drugi wokal.

W nagraniach trzech debiutanckich utworów Honeymoons gościnnie wziął udział Jacek Markus, perkusista zespołu De Mono. Zagrał na perkusji oraz na keybordzie. Zespół wsparł także basista Jarosław Pawlicki.

Grupa Honeymoons pracuje obecnie nad płytą, na której znajdzie się jedenaście kompozycji. Planuje też pierwszy koncert, który odbędzie się w Gdańsku, rodzinnym mieście Cezarego Szymczewskiego. Później zespół będzie koncertować we Francji, na zaproszenie francuskiej poloni.

Jak zdradza Cezary, w czerwcu grupa chce nagrać teledyski do utworów ,,I need you now my love” oraz ,,Porozmawiajmy o miłości”. W jednym z nich zobaczymy sceny kręcone na zamku w Rytrze.

Utworów grupy Honeymoons można słuchać w serwisie YouTube, a także w wielu rozgłośniach radiowych, w tym między innymi: RDN Nowy Sącz, Radio Gdańsk, radio polonijne w USA, Radio Watacha z Norwegii, Radio Konkret, czy Radio Costarosa.

Zespół postanowił podarować swój maxi singiel pt. ,,Porozmawiajmy o miłości” Czytelnikom Dobrego Tygodnia Sądeckiego. Płyty czekają na dziewięć pierwszych osób, które odnajdą post na naszym fanpage’u na Facebooku i w komentarzu pod nim napiszą tytuł jednej z piosenek grupy Honeymoons i oznaczą jednego znajomego, który również powinien wziąć udział w konkursie. Kto pierwszy ten lepszy!

fot. Honeymoons

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.