Marzenie Justyny spełnione dzięki Wam! Teledysk sądeczanki ujrzał światło dzienne

Spełniło się marzenie Justyny Jędrusik, utalentowanej sądeczanki, której życie kręci się wokół muzyki. Wczoraj o godzinie 13:00 na platformie YouTube miała miejsce premiera jej autorskiego singla pt. ,,Dance&Pray”. Teledysk został w całości sfinansowany z pieniędzy uzyskanych podczas internetowej zbiórki.

wsb3

,,O dwa grosze na marzenia was proszę” – apelowała Justyna w maju. Wokalistka postanowiła wtedy wziąć życie w swoje ręce i zebrać sumę potrzebną na nagranie teledysku. Dzięki niemu świat usłyszy o piosence, którą napisała jeszcze na studiach.

Internetowa zbiórka okazała się strzałem w dziesiątkę. Na teledysk i wszystkie koszta związane z nagraniem Justyna potrzebowała 8000 złotych. Tymczasem na jej konto wpłynęło aż 8900 zł.

W czwartek w Małej Galerii w Nowym Sączu można było usłyszeć sądeczankę na żywo, podczas przedpremierowego koncertu. Wczoraj natomiast na kanale YouTube pojawił się wyczekiwany teledysk.

Ujęcia do klipu pełnego tańca, kolorowych dymnych flar i akrobacji na rolkach kręcone były w Katowicach i w Nowym Sączu. W teledysku zobaczyć możemy most ,,heleński”, kładkę rowerową, czy Małopolski Park Rekreacji Przestrzennej. Jak zdradza artystka, podczas nagrywania jednej ze scen w pobliżu siedzieli nastolatkowie z hulajnogami. Spontanicznie zgodzili się wystąpić w klipie. – Chciałabym im podziękować i ich pozdrowić, a nie mam do nich żadnego kontaktu – mówi sądeczanka.

Piosenka, do której zarówno słowa, jak i muzykę napisała Justyna, ma zachęcać do spojrzenia na problemy z dystansem. – Plątamy się w ambicjach, które nas powstrzymują. Przejmujemy się każdym przedsięwzięciem, a przecież już sama droga do celu może być przyjemna i lekka. Czy naprawdę trzeba tak wielkich emocjonalnych poświęceń? Chodzi tylko o to jaki podejmiesz wybór. Zawsze masz wybór – zapewnia wokalistka.

Więcej na temat Justyny Jędrusik i jej życia pełnego śpiewu pisaliśmy TUTAJ. Poniżej debiutancki teledysk sądeczanki, a pod nim galeria zdjęć z czwartkowego koncertu.

fot. Sylwia Plata

ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]