Patrycja Słaby zakończyła sezon Wicemistrzostwem Świata Seniorek

Patrycja Słaby zakończyła na Słowacji jesienny sezon startów na zawodach w sportach sylwetkowych. Do pokaźnej puli osiągnięć dołożyła tytuł Wicemistrzyni Świata Seniorek. 21-letnia sądeczanka przegrała tylko jednym punktem ze Słowaczką. ,,Największy sukces! To srebro cieszy mnie bardziej, niż jakiekolwiek wcześniej zdobyte złoto" - podzieliła się z fanami na swojej stronie internetowej. 

dts

W tym roku nie zamierza już startować. Czeka ją teraz odpoczynek, operacja kolana i rehabilitacja. Zdecydowanie ten sezon może zaliczyć do udanych. We wrześniu na Arnold Classic Europe zdobyła złoto w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek.

Końcem października obroniła wywalczony rok wcześniej tytuł Mistrzyni Polski w kategorii sportów sylwetkowych Bikini Fitness. 17-18 listopada sięgnęła po dwa złote medale na IFBB Diamond Cup Rome, a pięć dni temu po brązowy medal na Mistrzostwach Świata w sportach sylwetkowych i kulturystyce, które odbyły się na Węgrzech.

Fot. Instagram/ Patrycja Słaby IFBB Bikini Fitness

Patrycja Słaby brązową medalistką Mistrzostw Świata

MebleBugajski

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.