Patrycja Słaby brązową medalistką Mistrzostw Świata

Patrycja Słaby brązową medalistką Mistrzostw Świata

Patrycja Słaby zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata w sportach sylwetkowych i kulturystyce, które odbyły się w ubiegły weekend na Węgrzech. Ma przed sobą jeszcze jeden start w tym sezonie, później czeka ją operacja. Studenta z Nowego Sącza nieco ponad tydzień temu do Polski przywiozła dwa złote medale, które wywalczyła na Diamond Cup Rome w Rzymie, ale to nie jedyne laury, po jakie udało jej się sięgnąć od września.

,,Niebawem będę mogła podsumować wszystkie starty, wyciągnąć wnioski oraz ustalić dalsze plany. Kocham ten sport! Jutro rano wracam do domu. Czeka mnie 6/7 godzin drogi powrotnej. Jutro również czeka mnie trening całych dolnych partii. Kolano ( ból) niestety nie daje o sobie zapomnieć, lecz jeszcze jeden tydzień wytrzymam. Zaraz po zakończeniu startów czeka mnie operacja oraz rehabilitacja, aby jak najszybciej wrócić do dalszej pracy” – napisała na swojej oficjalnej stronie, tuż po zakończeniu Mistrzostw Świata.

Patrycja na swoim koncie ma podwójne mistrzostwo Polski, została również Mistrzynią Europy Juniorów, a także Mistrzynią Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze (Quito). Zdobyła złoto na Arnold Classic Europe w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek, dwa złote medale w IFBB Diamond Cup Rome oraz brąz tegorocznych Mistrzostw Świata.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki!

Nic jej nie zatrzyma! Patrycja Słaby wraca z Rzymu z dwoma złotymi medalami

Fot. Patrycja Słaby IFBB Bikini Fitness

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.