Sądeczanki utopiły Wisłę

Sądeczanki utopiły Wisłę

Późnym wieczorem w niedzielę zespół juniorek UKS Żak Nowy Sącz podejmował Wisłę. To zawsze są trudne spotkania, ale tym razem sądeczanki okazały się dużo lepsze od rywalek wysoko wygrywając mecz.

UKS Żak Nowy Sącz – Wisła CANPACK II Kraków 82:61 (21:11, 13:21, 22:10, 26:19)
Sędziowali: Mikołaj Stec i Robert Romanowski.
UKS Żak: Aneta Leśnicka 20, Karolina Gródek 20, Martyna Sommer 13, Klaudia Tokarczyk 8, Laura Koral 8, Aleksandra Michalczyk 6, Katarzyna Szkarłat 4, Sylwia Feryńska, Róża Salamon, Marianna Smoleń, Justyna Pomietło.
Wisła II: Weronika Gajda 20, Pamela Rakoczy 17, Emilia Cepuchowicz 9, Klaudia Oraczko 6, Paula Poniży 5, Julia Szymkowicz 4, Aleksandra Bartosik.
Spotkanie nie było proywającym widowiskiem, ale pierwsza kwarta pokazała, że zespół gości można ograć. Szybkie akcje i celne rzuty dały wysokie prowadzenie. Druga częśc spotkania już nie była tak skuteczna wykonaniu sądeczanek, które popełaniały dużo błędów w ataku, a kontry w wykonaniu wysokich krakowianek spowodowały, że z wysokiego prowadzenia zrobiło się nieciekawie. Do przerwy było 34:32. Taki wyniki w koszykówce nie daje żadnego spokoju. Po przerwie i zmianach w składzie sądeczanki znów zagrały skutecznie. Trzecia kwarta po rzucie Szkarłat zakończyła się wynikiem 22:10. Ostatnie dziesięć minut meczu to przewaga zespołu z Nowego Sącza, który dzięki niezłej obronie i szybkim atakom powiększał przewagę wysoko wygrywając, a wynik meczu ustaliła celnym rzutem Gródek.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.