Nowy Sącz: strzelali dla Niepodległej

Nowy Sącz: strzelali dla Niepodległej

Rocznicę 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości w kraju i na całym świecie świętowano na różne sposoby. W nowo otwartej strzelnicy w Nowym Sączu zorganizowane zostały zawody strzeleckie pod hasłem ,,10 strzałów ku chwale ojczyzny”.

W poniedziałek (12 listopada) przy ulicy Elektrodowej na osiedlu Biegonice pojawiło się około 30 osób w różnym wieku. Każdy chciał spróbować swoich sił w strzelaniu.

Jak informuje Paweł Terebka, zawody rozegrane zostały w formie kilku konkurencji, w różnych kategoriach wiekowych. Udział w rywalizacji mogły wziąć nawet dzieci. Organizatorem wydarzenia, a zarazem zarządcą strzelnicy jest stowarzyszenie VIS MAIOR z Nowego Sącza.

Podobne zawody odbyły się dzień wcześniej w innej sądeckiej strzelnicy. Tam swych sił próbował nawet starosta nowosądecki Marek Pławiak, o czym pisaliśmy TUTAJ.

fot. Robert Tomasik

Projekt Nasza Niepodległa realizowany jest w ramach projektu FIO Małopolska Lokalnie. Południe, dofinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.