Majka Jeżowska

Majka Jeżowska przyjeżdża do Nowego Sącza. Zaśpiewa na dziecięcym integracyjnym balu!

Majka Jeżowska odwiedzi rodzinne strony. W Nowym Sączu, gdzie się urodziła i wychowała, zaśpiewa dla dzieciaków bawiących się na integracyjnym balu "Radość wasza, radość nasza". Zabawa odbędzie się 6 lutego w godzinach od 10 do 13 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej.

Renault2

Konkursy, zabawy integracyjne, warsztaty, zabawy taneczne przy muzyce prowadzone przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu - to tylko niektóre z atrakcji, jakie organizatorzy szykują dla dzieciaków.

Z okazji jubileuszu balu charytatywnego pojawi się także gość specjalny. Koncert sądeczanki Majki Jeżowskiej to pomysł organizatorów na uświetnienie dwudziestolecia imprezy. Będzie można usłyszeć największe przeboje artystki, a wśród nich: „A ja wolę moją mamę", "Marzenia się spełniają" czy "Wszystkie dzieci nasze są".

-Bardzo się cieszymy, że Majka Jeżowska zgodziła się na koncert. Potrwa on około godziny i każdy może wziąć w nim udział. Mamy nadzieję, że wszyscy będą się doskonale bawić - mówiła Barbara Jurowicz, radna miejska, współorganizatorka balu.

Muzyczną oprawę imprezy zapewni także Zespół Estradowy Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Nowym Sączu. Tradycyjnie wybrani zostaną również mały "król" i "królowa" balu oraz "miss baby sponsorów i mediów". Będzie też smacznie. Na dzieciaki czeka prawie 1 500 lodów podarowanych przez sponsorów.

-Bilety na bal są bezpłatne, natomiast ze względów bezpieczeństwa będą one do odebrania przy wejściu do hali sportowej MOSiR. Wszystkie przedszkola, szkoły, świetlice środowiskowe i inne placówki, które wyrażą wcześniej zainteresowanie udziałem w balu otrzymają również takie bilety - informuje Artur Czernecki prezes stowarzyszenia "Beskidzkie Więzi".

fot: oficjalny fanpage Majki Jeżowskiej

Tłumy szalały wraz z Cleo. Krynica Źródłem Kultury już na półmetku [film, zdjęcia]

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.