Krynica Źródłem Kultury: Jutro na scenie Krzysztof Cugowski

5. edycja cyklu Krynica Źródłem Kultury trwa w najlepsze. Dziś na scenie Pijalni Głównej pojawił zespół Happysad. Jutro natomiast wystąpi prawdziwa legenda polskiej muzyki, czyli Krzysztof Cugowski. Z tej okazji mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na koncert artysty i zespołu Mistrzów. Co zrobić żeby wygrać jedną z nich? Przeczytaj poniżej.

Podczas całego cyklu w krynickiej Pijalni goszczą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Za nami koncerty Macieja MaleńczukaLao ChePawła Domagały, Margaret i wielu innych znakomitych artystów, jednak sporo wydarzeń jeszcze przed nami. Przed koncertami publiczność rozgrzewają finaliści warsztatów Festiwalu Supportów.

Koncert Krzysztofa Cugowskiego i zespołu Mistrzów odbędzie się jutro (9 lutego) o godzinie 19.00.

Mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Aby otrzymać jedno z zaproszeń, znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o koncercie i w komentarzu pod nim napisz, którą piosenkę Krzysztofa Cugowskiego zaśpiewasz razem z nim i dlaczego.

Będzie nam również miło, jeśli post dotyczący koncertu udostępnisz na swoim profilu.

Zgłoszenia przyjmujemy dziś (8. lutego) do godz. 22:30. Później wyłonimy zwycięzców, czyli autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych komentarzy. Szczęśliwcy jutro wraz z osobami towarzyszącymi znajdą się na koncercie w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju.


Krzysztof Cugowski to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu „Budka Suflera”. Ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe i 5 składanek. Wśród nich znajduje się płyta „Nic nie boli tak jak życie”, która sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy, tym samym ustanawiając – nadal niepobity – rekord polskiej fonografii. Znalazły się na niej wielkie przeboje, jak „Takie tango” oraz „Jeden raz”. W 2000 roku Budka Suflera udała się do Studia Buffo, gdzie nagrała płytę „Bal wszystkich świętych”. Tytułowy utwór również okazał się popularnym hitem i przez wiele tygodni okupował czołówki polskich list przebojów. Krzysztof Cugowski koncertował na całym świecie, m.in. w nowojorskiej Carnegie Hall. Ma na swoim koncie współpracę z Rayem Wilsonem, Stevem Lukatherem, czy Marcusem Millerem (słynnym basistą grającym m.in. z Milesem Davisem i Arethą Franklin). W 2014 roku wokalista został odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, nadanym za wybitne zasługi dla polskiej kultury i za osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej.

Harmonogram wydarzeń z cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury”: 

Krzysztof Cugowski z zespołem Mistrzów 9 lutego 19.00

Dawid Podsiadło 11 lutego 19.00

Drugi koncert Dawida Podsiadło 12 lutego 19.00

Lady Pank 15 lutego 19.00

Andrzej Piaseczny 16 lutego 19.00

Kabaret Hrabi 17 lutego 19.00

Ania Dąbrowska 22 lutego 19.00

Więcej szczegółów i zakup biletów —>TUTAJ

Źródło: krynicazrodlemkultury.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.