Paweł Domagała zgromadził rekordową publiczność w Pijalni Głównej

Koncert Pawła Domagały w ubiegłą sobotę był już trzecim wydarzeniem w ramach V edycji cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury". Publiczność śpiewała wraz z artystą, a aplauz po zakończeniu występu nie miał końca. Zespół nie omieszkał bisować i ponownie zawładnął sceną z niewątpliwymi hitami ,,Weź nie pytaj" i ,,Wystarczę ja". Krynicka Pijalnia aż drżała w posadach. 

wsb3

Wcześniej zabrzmiały kawałki pochodzące z pierwszej płyty m.in.: ,,Jestem tego wart", ,,Gdybyś była", ,,Opowiem ci o mnie", ,,Jestem rewolucją", ,,Szczęście", a także utwory, które znalazły się na drugim krążku pod nazwą ,,1984": ,,Wystarczę ja", ,,Najgrubszy Anioł Stróż" (piosenka została napisana z dedykacją dla zmarłego przyjaciela Pawła Domagały) oraz ,,Weź nie pytaj".

Paweł Domagała niemal po każdym utworze zwracał się do publiczności, żartował, opowiadał anegdoty. Nawiązał między innymi do opaski, którą miał w trakcie koncertu na głowie, wspominając, że kiedyś występował w kapeluszu, później z kolei w czapce. - Myślałem, że będzie polski Justin Timberlake, a nie. Ale na weselach grają mnie, a nie Justina. Nienawidzi mnie. Jest dzisiaj w Warszawie, ma koncert, a wy jesteście tu - śmiał się artysta.

Publiczność bez wątpienia dopisała. Wszystkie bilety na koncert zostały wyprzedane na długo przed wydarzeniem.

- Bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Jesteście wspaniali. Dziękujemy wam za wszystko, bo to wszystko jest dzięki wam - mówił Paweł Domagała kończąc koncert. - Nie stoi za nami żadna wielka wytwórnia, wszystko się stało tylko dlatego, że chcieliście i mam nadzieję, że chcecie w dalszym ciągu nas słuchać. Bardzo wam dziękuję. Jesteście warci wszystkiego i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej. Wystarczycie tylko wy.


Paweł Domagała urodził się w 1984 roku we Wrocławiu. Jest aktorem znanym z wielu ról teatralnych, serialowych i filmowych, ale i kabareciarzem. Jego drugą największą pasją jest muzyka. Od lat pisze swoje własne utwory i nie rozstaje się z gitarą.

W kwietniu 2016 roku wydał pierwszy solowy singiel pt. ,,Jestem tego wart". Piosenka znalazła się na debiutanckiej płycie, zatytułowanej ,,Opowiem ci o mnie", która ukazała się 18 listopada 2016 roku. Album zdobył status Złotej Płyty. W listopadzie ubiegłego roku Domagała wydał swój drugi krążek studyjny, czyli ,,1984". Promuje go piosenka ,,Weź nie pytaj", która szybko stała się hitem, a w głosowaniu radia RMF została wybrana przebojem roku 2018..

Prywatnie Paweł Domagała jest żonaty z Zuzanną Grabowską, córką aktora - Andrzeja Grabowskiego. Mają dwie córki: Hanię i Basię.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.