Paweł Domagała zgromadził rekordową publiczność w Pijalni Głównej

Koncert Pawła Domagały w ubiegłą sobotę był już trzecim wydarzeniem w ramach V edycji cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury”. Publiczność śpiewała wraz z artystą, a aplauz po zakończeniu występu nie miał końca. Zespół nie omieszkał bisować i ponownie zawładnął sceną z niewątpliwymi hitami ,,Weź nie pytaj” i ,,Wystarczę ja”. Krynicka Pijalnia aż drżała w posadach. 

Wcześniej zabrzmiały kawałki pochodzące z pierwszej płyty m.in.: ,,Jestem tego wart”, ,,Gdybyś była”, ,,Opowiem ci o mnie”, ,,Jestem rewolucją”, ,,Szczęście”, a także utwory, które znalazły się na drugim krążku pod nazwą ,,1984″: ,,Wystarczę ja”, ,,Najgrubszy Anioł Stróż” (piosenka została napisana z dedykacją dla zmarłego przyjaciela Pawła Domagały) oraz ,,Weź nie pytaj”.

Paweł Domagała niemal po każdym utworze zwracał się do publiczności, żartował, opowiadał anegdoty. Nawiązał między innymi do opaski, którą miał w trakcie koncertu na głowie, wspominając, że kiedyś występował w kapeluszu, później z kolei w czapce. – Myślałem, że będzie polski Justin Timberlake, a nie. Ale na weselach grają mnie, a nie Justina. Nienawidzi mnie. Jest dzisiaj w Warszawie, ma koncert, a wy jesteście tu – śmiał się artysta.

Publiczność bez wątpienia dopisała. Wszystkie bilety na koncert zostały wyprzedane na długo przed wydarzeniem.

Bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Jesteście wspaniali. Dziękujemy wam za wszystko, bo to wszystko jest dzięki wam – mówił Paweł Domagała kończąc koncert. – Nie stoi za nami żadna wielka wytwórnia, wszystko się stało tylko dlatego, że chcieliście i mam nadzieję, że chcecie w dalszym ciągu nas słuchać. Bardzo wam dziękuję. Jesteście warci wszystkiego i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej. Wystarczycie tylko wy.


Paweł Domagała urodził się w 1984 roku we Wrocławiu. Jest aktorem znanym z wielu ról teatralnych, serialowych i filmowych, ale i kabareciarzem. Jego drugą największą pasją jest muzyka. Od lat pisze swoje własne utwory i nie rozstaje się z gitarą.

W kwietniu 2016 roku wydał pierwszy solowy singiel pt. ,,Jestem tego wart”. Piosenka znalazła się na debiutanckiej płycie, zatytułowanej ,,Opowiem ci o mnie”, która ukazała się 18 listopada 2016 roku. Album zdobył status Złotej Płyty. W listopadzie ubiegłego roku Domagała wydał swój drugi krążek studyjny, czyli ,,1984″. Promuje go piosenka ,,Weź nie pytaj”, która szybko stała się hitem, a w głosowaniu radia RMF została wybrana przebojem roku 2018..

Prywatnie Paweł Domagała jest żonaty z Zuzanną Grabowską, córką aktora – Andrzeja Grabowskiego. Mają dwie córki: Hanię i Basię.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.