Kolejni dilerzy narkotyków w rękach policji

Kolejni dilerzy narkotyków w rękach policji

Niedawno informowaliśmy o dwóch narkotykowych dilerach, którzy trafili w ręce limanowskiej policji. Tym razem w biznes narkotykowy uderzyli funkcjonariusze z Gorlic. Policjanci zabezpieczyli niemal 300 gramów gotowych narkotyków i sporo sadzonek konopi. 

W środę (15 maja) w trakcie przeszukania jednego z mieszkań policjanci ujawnili 225 gramów amfetaminy oraz 47 gramów mefedronu. W związku z tym zatrzymany został 33-letni gorliczanin. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i został objęty dozorem policyjnym. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzień później doszło do kolejnego zatrzymania. – Policjanci podczas przeszukania budynku gospodarczego na jednej z posesji ujawnili ukryte pod podłogą pomieszczenie. Wewnątrz, jak się okazało, 31-latek uprawiał konopie. Łącznie kryminalni zabezpieczyli 28 sadzonek – informują gorliccy funkcjonariusze.

Policjanci znaleźli także niewielką ilość gotowego suszu. Mężczyzna odpowie przed sądem za uprawę konopi, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia. Co więcej, 31-latek był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe.

fot. KPP w Gorlicach