Napastnik Sandecji strzela aż miło. Dogonił już klubowego kolegę

Mateusz Klichowicz coraz lepiej czuje się w Nowym Sączu. 27-letni napastnik „Biało-czarnych” w tym roku zdobył już cztery ligowe bramki. To identyczny bilans, jakim legitymował się w ub. roku, jako gracz sądeczan. Łącznie ma zatem osiem trafień w lidze. 

wsb3

W poprzednią sobotę Klichowicz również wpisał się na listę strzelców pokonując bramkarza Rakowa Częstochowa bardzo ładnym strzałem. Trafienie napastnika otworzyło wynik rywalizacji.

Zobacz również: LATEM SANDECJĘ OPUŚCI WIELU PIŁKARZY? - SZUREK NA SPORTOWO [WIDEO]

Atakujący zdobył też gola w starciu z Wigrami w Suwałkach (32. kolejka, 2:1 dla Sandecji) oraz w 30. i 28. serii gier.

W ubiegłym sezonie Mateusz Klichowicz, jako piłkarz Olimpii Grudziądz w 20 meczach pierwszej ligi zaliczył tylko 2 gole. Swój wynik atakujący nowosądeckiego pierwszoligowca będzie miał okazję poprawić w najbliższą sobotę 18 maja w meczu ostatniej kolejki rozgrywek z GKS 1962 w Jastrzębiu-Zdroju.

Czytaj również: PREZES SANDECJI ZAPREZENTOWANY: „POSTAWIMY NA MŁODYCH” [ZDJĘCIA]

Osiem goli to najlepszy wynik wśród strzelców naszego zespołu w bieżącej kampanii Fortuna 1 Ligi. Prócz Klichowicza może się nim pochwalić również pomocnik Maciej Małkowski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.