Kadrowej rewolucji ciąg dalszy. Były radny Krzysztof Krawczyk prezesem spółki NOVA

Tak jak już informowaliśmy, Krzysztof Krawczyk wczoraj (18 lutego) oficjalnie zrezygnował z mandatu radnego. Powodem jego decyzji było, jak się okazuje, powołanie (19 lutego) na stanowisko prezesa spółki ,,NOVA". Było ostatnio o niej głośno ze względu na zatrudnienie w niej żony Dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury dr Marcina Poręby. 

Nowy szef spółki ,,NOVA" ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu oraz Wyższą Szkołę Biznesu - gdzie obronił tytuł magistra z Zarządzania i Marketingu za specjalnością Zarządzanie Strategiczne. W przeszłości pracował m.in. w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Krakowie, a ostatnio prowadził własną działalność gospodarczą związaną z doradztwem w transporcie.

Prezydent w tekście

Spółka ma także nowego wiceprezesa - Dawida Bednarskiego, który pracował w nowosądeckim oddziale Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego. Jest absolwentem Liceum Ekonomicznego w Nowym Sączu oraz studiów ekonomicznych na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Zarządzanie Strategiczne.

- 13 lutego dokonano zmian w Radzie Nadzorczej Spółki NOVA. Jej przewodniczącym został Tadeusz Piecuch, a członkami: Henryk Najduch – zastępca przewodniczącego i Stanisława Skoczeń – sekretarz RN - informuje Monika Zagórowska z biura prasowego ratusza.

Głównym celem spółki jest prowadzenie kompleksowej gospodarki odpadami, czyli m.in.: zbiórka odpadów, segregacja, odzysk, a także przechowywanie z uwzględnieniem aspektów ochrony środowiska naturalnego.

Druga rezygnacja z mandatu radnego w Koalicji Nowosądeckiej. Powodem praca w miejskiej spółce?

TRADYCJATEXT

Wypowiedz się w tej sprawie