Zdolni piłkarze trenowali na Sandecji [Zdjęcia]

Pod koniec listopada na obiektach nowosądeckiego pierwszoligowca odbyło się mini zgrupowanie dla zawodników Akademii Sandecja z grupy Top Talent oraz wyróżniających się piłkarzy z klubów naszego regionu.

Gracze odbyli dwa treningi i grę wewnętrzną. Ich poczynaniom przyglądali się z uwagą trener pierwszego zespołu Sandecji Tomasz Kafarski oraz Dyrektor Akademii Sandecja, trener czwartoligowych rezerw Mateusz Dwojak.

ILE WARTA JEST SANDECJA? PONAD 2,5 MILIONA EURO!

To kolejny fajny bodziec dla wszystkich na zakończenie tej rundy i mam nadzieje, że to dobry prognostyk na przyszłość. Chciałbym podziękować trenerom pierwszoligowca, bo oni również są motorem napędowym tego projektu – powiedział Dyrektor Akademii Sandecja, Mateusz Dwojak.

MACIEJ KORZYM Z SANDECJI STRZELA GOLE PO TRENINGACH Z MISTRZEM KICKBOXINGU

Grupa Top Talent powstała w 2018 roku z inicjatywy ówczesnego prezesa klubu Tomasza Michałowskiego. Tworzą ją wyróżniający się adepci Akademii Sandecja z roczników 2000-2004. Projekt już zbiera pierwsze żniwa. Kamil Ogorzały, Wiktor Szewczak czy Sebastian Wąchała podpisali profesjonalne kontrakty z Sandecją. Pierwszy z tego grona ma na koncie występy i gole w Fortuna 1 Lidze czy Totolotek Pucharze Polski.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.