Maciej Korzym z Sandecji strzela gole po treningach z mistrzem kickboxingu

Napastnik Sandecji Nowy Sącz Maciej Korzym w bieżącej kampanii Fortuna 1 Ligi może pochwalić się zdobyciem 4 goli. W całym ub. sezonie popularny „Korzeń” zaliczył zaledwie 2 takie trafienia.

31-letni napastnik nie narzeka na problemy zdrowotne i zanotował już osiemnaście meczów w tym sezonie (wliczając dwa pucharowe).

Czytaj również: KTO NAJLEPSZYM STRZELCEM SANDECJI? ZASKAKUJĄCY WYNIK

W listopadzie br. na profilu Fight House Nowy Sącz na Facebooku pojawił się wpis o tym, iż dobra forma Maćka Korzyma nie wzięła się z przypadku. Doświadczony zawodnik mający na koncie 240 meczów i 38 goli w rozgrywkach ekstraklasy prócz treningów w Sandecji wziął się za treningi z Rafałem Dudkiem, mistrzem Polski w K-1, brązowym medalistą Mistrzostw Europy WAKO European Championships z 2012 w Ankarze czy zdobywcą tytułu Intercontinental Low Kick Super Welter Weight Champion.

Czytaj również: TRENER SANDECJI PO OSTATNIM MECZU W TYM ROKU: „BRAKOWAŁO NAM CZEGOŚ”

Coś z innej sportowej beczki. Maciej Korzym – który pod okiem Rafała solidnie przepracował okres przygotowawczy, strzelił kolejnego gola i zaliczył kolejną asystę w drużynie Sandecji, która tym razem pokonała na wyjeździe Miedź Legnica 3:1. Rafał Dudek od lat miał okazję podpatrywać pracę piłkarzy Ajaksu Amsterdam, którzy trenują w Mike’s Gym. Teraz może to wykorzystać. Treningi z tak ambitnymi sportowcami jak Maciek to sama przyjemność. Klub Fight House nie zamyka się jedynie na kickboxing. Warsztat naszych trenerów jest na prawdę bogaty i chętnie tą wiedzą się dzielą. Maciek gratulacje ! Wiemy, że Twoja osoba będzie ewenementem i legendą”.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.