Wypadek w Gródku. Mężczyzna wpadł pod koła swojego ciągnika

Wypadek w Gródku. Mężczyzna wpadł pod koła swojego ciągnika

Gródek, wypadek, las, LPR

W Gródku (gm. Grybów) doszło wczoraj (29 marca) do wypadku z udziałem ciągnika. Obrażenia 50-latka były na tyle poważne, że zdecydowano się wezwać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało poszkodowanego do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dotarło do dyżurnego Komisariatu Policji w Grybowie o godzinie 15:40. Wynikało z niego, że doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania prac leśnych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-latek poślizgnął się, upadł i wpadł pod tylne koła swojego ciągnika.

– Mieszkaniec Sądecczyzny  z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są obecnie wyjaśniane w postepowaniu, które prowadzi Komisariat Policji w Grybowie – przekazała naszej redakcji komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z: JRG 1 w Nowym Sączu, OSP Grybów-Biała, OSP Stróże, OSP Gródek, Zespół Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. To już czwarty wypadek z udziałem ciągnika w ostatnim czasie. O wcześniejszych zdarzeniach informowaliśmy —>TUTAJ.

Czytaj także: Nowy Sącz. Śmierć na ,,poczekalni” szpitala? Władze placówki: to nie był nasz pacjent

Fot. OSP Grybów-Biała

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.