Polska Bezgotówkowa – doskonałe rozwiązanie na start działalności

Polska Bezgotówkowa – doskonałe rozwiązanie na start działalności

Polska bezgotówkowa

Początki działalności firmy to okres dużych wydatków. W związku z tym powinniśmy korzystać z dostępnych rozwiązań, które pozwolą nam na szybki rozwój i ściągnięcie dodatkowych klientów bez dodatkowych obciążeń dla budżetu. Na start warto rozważyć m.in. przystąpienie do programu Polska Bezgotówkowa, w ramach którego możemy liczyć na zainstalowanie i obsługę ze strony operatora terminala płatniczego, przez określony czas, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Polska Bezgotówkowa – zasady programu

Program Polska Bezgotówkowa jest skierowany do firm, które przez 12 ostatnich miesięcy nie przyjmowały w swoich placówkach płatności w formie bezgotówkowej. Zarządzająca tym programem Fundacja Polska Bezgotówkowa we współpracy z operatorami terminali płatniczych zapewnia finansowanie instalacji 1 terminala płatniczego przez okres 5 miesięcy do kwoty transakcji sięgającej nawet 42 tys. złotych. Choć warunki programu uległy zmianie po 1 marca 2022 r. (wcześniej dofinansowanie obejmowało okres do 12 miesięcy, na kwotę do 100 tys. złotych), to i tak w dalszym ciągu warto skorzystać z przygotowanej propozycji.

Polska Bezgotówkowa – korzyści

Oprócz korzyści związanych z brakiem opłat za transakcje realizowane przez naszych klientów kartami VISA lub Mastercard albo urządzeniami przenośnymi, przystąpienie do programu Polska Bezgotówkowa ma wiele innych plusów. Przede wszystkim zyskujemy dzięki niemu większą wygodę i przyspieszamy znacząco obsługę naszych klientów. Brak konieczności wydawania reszty zapewnia dodatkowy czas na wykonywanie innych obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu. Ponadto przyjmowanie płatności w formie bezgotówkowej jest bezpieczniejsze, ponieważ pieniądze trafiają bezpośrednio na konto firmowe. Oprócz tego poszerzenie płatności o te bezgotówkowe, a więc przy użyciu karty płatniczej lub smartfona, pozwala na zwiększenie obrotów. Nasi klienci chętniej zrobią bowiem zakupy w punkcie, w którym dostaną opcję wyboru preferowanej przez siebie formy rozliczenia się. Na tym tle możemy się znacząco wyróżnić, zdobywając przewagę na rynku.

Artykuł partnera

Przeczytaj również: Sprawdzone prezenty wielkanocne dla dzieci w każdym wieku!

Reklama