Asp. Bartłomiej Olbrych pokazał klasę. Wybiegał trzecie miejsce podczas mistrzostw

Asp. Bartłomiej Olbrych pokazał klasę. Wybiegał trzecie miejsce podczas mistrzostw

Aspirant Bartłomiej Olbrych z komisariatu w Bieczu pokazał klasę. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych – silnego wiatru i nocnych godzin spędzonych w podróży wybiegał trzecie miejsce wśród funkcjonariuszy Policji na VIII Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie Ślężańskim.

Aspirant Bartłomiej Olbrych z komisariatu w Bieczu pokazał klasę. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych – silnego wiatru i nocnych godzin spędzonych w podróży, wybiegał trzecie miejsce wśród funkcjonariuszy na VIII Mistrzostwach Polski Policji w Półmaratonie Ślężańskim.

Funkcjonariusz reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Gorlicach w kategorii OPEN zajął 23 miejsce z 1750 startujących. Na metę dobiegł z czasem 1:22:07. 14 PANAS Półmaraton Ślężański odbył się 26 marca w miejscowości Sobótka. W jego ramach odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie Ślężańskim.

Jak informuje gorlicka policja, trasa półmaratonu wynosiła 9,3 km i prowadziła drogami asfaltowymi wokół Góry Ślęży przez miejscowości: Sobótka – Strzegomiany – Będkowice –Sulistrowiczki – Przełęcz Tąpadła – Sady – Sobótka Zachodnia – Sobótka. Zawodnicy wystartowali jak co roku o godzinie 11.00 z Rynku w Sobótce. W imprezie sportowej udział wzięło ponad 1750 osób i 80 funkcjonariuszy Policji z całego kraju.

Fot. KPP Gorlice 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.