W Sandecji czterech zagrożonych pauzą

Oficjalny serwis internetowy nowosądeckiego klubu opublikował tradycyjny raport kartkowy. Tym razem przedstawiono sytuację przed potyczką z Wigrami Suwałki, która rozpocznie się dziś o godzinie 19.10 na stadionie przy Kilińskiego 47.

Renault2

- W Mielcu dwóch naszych zawodników zostało ukaranych indywidualnie. Byli to Damian Chmiel oraz Michal Piter-Bučko (napomniany został również asystent trenera, Paweł Nowak - przyp. red.). Dla 32-latka była to druga taka sytuacja w obecnym sezonie. Natomiast dla Słowaka trzecia, co oznacza, że dołączył do Adriana Danka, Radosława Kanacha oraz Macieja Małkowskiego. Wszyscy wymienieni są zagrożeni pauzą w przypadku otrzymania kolejnej żółtej kartki – informuje Sandecja.pl.

Czytaj również: MACIEJ MAŁKOWSKI Z SANDECJI: „ZAWODZIMY”

Zagrożeni: Adrian Danek, Radosław Kanach, Maciej Małkowski, Michal Piter-Bučko (3 kartki) - Adrian Piekarski, Kamil Sabiłło, Cezary Sauczek, Dawid Sołdecki (3 kartki).

Czytaj również: CO Z TĄ SANDECJĄ? TU STREFA SPADKOWA [SZUREK NA SPORTOWO]

W ekipie przyjezdnych jest ponadto jeden zawodnik, który musi pauzować w starciu z Sandecją. To Grzegorz Aftyka. 21-letni pomocnik w ostatnim meczu przeciwko GKS 1962 Jastrzębie ujrzał żółtą kartkę, która była jego czwartą w bieżącej kampanii.

Przypomnijmy, że Sandecja i Wigry sąsiadują ze sobą w tabeli. Obie ekipy mają w dorobku po piętnaście „oczek”. W przypadku ewentualnej wygranej jednak z drużyn ucieknie drugiej. Sandecja plasuje się na szesnastym miejscu, jednym z trzech w strefie spadkowej. Czy dziś piłkarzom Tomasza Kafarskiego uda się uciec znad przepaści?

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.