Uwaga! Kilka linii MPK pojedzie wkrótce innymi trasami

Uwaga! Kilka linii MPK pojedzie wkrótce innymi trasami

solaris urbino 12

Jak informują przedstawiciele nowosądeckiego MPK, początek września przyniesie zmiany w funkcjonowaniu kilku linii autobusowych. Niektóre z nich zmienią swoje trasy.

Od 1 września (czwartek) na stałe trasy wrócą linie: 4, 12 i 13. W przypadku linii: 1, 2, 3, 26 i 37 dotychczasowe objazdy ulicy Nawojowskiej będą utrzymane – szczegóły dotyczące kursowania autobusów na tych liniach znajdują się poniżej.

Linia 1, 2, 26, 37:
TAM: …Dworzec MPK stan. 3, Kolejowa, Zielona, Wyspiańskiego, 29 Listopada, Kusocińskiego, Graniczna, Nawojowska i dalej własnymi trasami.
POWRÓT: …Nawojowska, Graniczna, Kusocińskiego, 29 Listopada, Wyspiańskiego, Zielona, Kolejowa, Dworzec MPK stan.1 i dalej własnymi trasami.

Przystanki obowiązujące na trasie objazdu: Wyspiańskiego – MPK, 29 Listopada, Kusocińskiego.

Linia 3:
TAM: …Dworzec MPK stan. 3, Kolejowa, Zielona, Wyspiańskiego, 29 Listopada, Kusocińskiego, Graniczna, Nawojowska i dalej własną trasą.
POWRÓT: …Nawojowska, Graniczna, Kusocińskiego, 29 Listopada, Wyspiańskiego, Zielona, Kolejowa, Dworzec MPK stan.1 i dalej własnymi trasami.

Przystanek obowiązujący na trasie objazdu: Kusocińskiego.

Zmiana trasy linii nr 19

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o uruchomieniu linii nr 19 (można o tym przeczytać TUTAJ). Od 1 września trasa tej linii ulegnie zmianie – będzie kursowała z Nowego Sącza przez Brzezną Instytut, Strzyganiec, Brzezną Litacz, następnie ponownie Brzezną Instytut i z powrotem do Nowego Sącza. Rozkład jazdy można zobaczyć w poniższej galerii.

źródło, fot. ilustr.: MPK Nowy Sącz


Czytaj też:

Brawurowa ucieczka kierowcy BMW. Za bezmyślność odpowie przed sądem