Już wkrótce kursowanie rozpocznie nowa linia autobusowa, obsługiwana przez MPK w Nowym Sączu. Pojazdy będą kursowały na trasie Brzezna-Litacz – Nowy Sącz.
Linia numer 19 zostanie uruchomiona w poniedziałek 1 sierpnia. Autobus będzie kursował cztery razy w ciągu dnia (tam i z powrotem). Kurs z Nowego Sącza rozpocznie się od przystanku N.S. Bulwar Narwiku – Dw. MPK st. 1, natomiast przystankiem końcowym (i początkowym) w Brzeznej jest Brzezna Litacz pętla.
Trasa w kierunku Brzeznej to: Bulwar Narwiku Dw. MPK, Bulwar Narwiku, Legionów, Krakowska, Papieska, Podrzecze, Brzezna, Brzezna Litacz. Podobnie w drugą stronę. Dokładne nazwy przystanków, na których będą zatrzymywały się autobusy linii nr 19, można znaleźć w rozkładzie jazdy. Znajduje się on na poniższych grafikach.
źródło, fot. ilustr.: MPK Nowy Sącz