Tydzień Pozytywnych Inicjatyw – piknik rodzinny w Gorlicach

Zwieńczeniem tegorocznej piątej edycji Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw w Gorlicach był piknik rodzinny, który odbył się na boiskach Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach.

PROTEUSSMARZ

Nie zabrakło atrakcji i wspaniałej rodzinnej atmosfery. Dopisali mieszkańcy. Uczestników pikniku powitał burmistrz Gorlic Rafał Kukla. Wśród atrakcji pojawiły się m.in. wysoka zjeżdżalnia, trampolina, stoiska z watą cukrową, stoiska gdzie można było malować twarz oraz balony.

Wolontariusze Stowarzyszenia Ponad Ograniczeniami przygotowali wiele konkurencji zręcznościowych, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody.

Czytaj również: Będzie nowa piłkarska potęga? W Gorlicach sponsorem prezes firmy z 75 milionami dolarów!

Nie zabrakło służb mundurowych. Ratownicy z Krynickiej Grupy Regionalnej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego prezentowali swój pojazd oraz ekwipunek, używane w akcjach. Jednostka Straży Pożarnej w Gorlicach przybyła jednym z dużych wozów strażackich. Na własne oczy można było przekonać się o możliwościach wozu. Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach prezentowała dwa radiowozy.

Równolegle organizowano także Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego każda dorosła osoba mogła zarejestrować się wraz z Fundacją DKMS do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego dla osób chorych na białaczkę.

Projekt jest współfinansowany przez Miasto Gorlice. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Ponad Ograniczeniami.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Tydzień Pozytywnych Inicjatyw; UM Gorlice

MebleBugajski

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.