Truck z słodkościami firmy Wawel odwiedzi Tylicz i Wierchomlę

Truck z słodkościami firmy Wawel odwiedzi Tylicz i Wierchomlę

wawel truck

Wawel Truck – interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy ponownie ruszyła w trasę po Polsce. Podczas zimowej trasy w styczniu i lutym pojazd zatrzyma się w kilkunastu miejscach. Już niebawem pojawi się w Beskidzie Sądeckim.


Spotkajmy się podczas zimowej trasy! To hasło zimowej trasy Trucka Wawel.

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający tę niezwykłą ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Zima z Wawel Truck w Beskidzie Sądeckim

W najbliższych dniach interaktywny pojazd Wawel zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje:

  • W niedzielę 25 lutego pojawi się przy resorcie Wierchomla Ski w Wierchomli Małej 21 w godzinach 10:00-16:00.

  • W piątek i sobotę 23-24 lutego pojawi się przy stacji narciarskiej w Tyliczu w godzinach 10:00-16:00. 

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

W związku z niepewnymi warunkami pogodowymi wizytę Wawel Truck w Krynicy Zdroju odwołano.

Czytaj także   https://www.dts24.pl/piwniczna-zdroj-przystankiem-na-trasie-wawel-trucka/

Reklama