Tropie. Dziś w godzinach wieczornych spłonął samochód osobowy marki Peugeot (zdjęcia)

Tropie. Dziś w godzinach wieczornych spłonął samochód osobowy marki Peugeot (zdjęcia)

Tropie, pożar samochodu

Dziś wieczór w miejscowości Tropie (gmina Gródek nad Dunajcem) spłonął samochód osobowy marki Peugeot. Na miejsce zdarzenia udali się strażacy Jednostki Ratowniczo – Gaśnicznej nr 1 w Nowym Sączu, Ochotnicza Straż Pożarna Rożnów oraz Ochotnicza Straż Pożarna Gródek nad Dunajcem.

Bryg. Marek Popardowski z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu potwierdził w rozmowie z naszym portalem, że samochodem podróżowały dwie osoby. Podkreślił jednak, że póki co nie są znane przyczyny pożaru auta.

– Zgłoszenie przyjęliśmy o godz. 18.03. Na miejscu pracowało łącznie 18 strażaków. Czterech z nich było z JRG 1 w Nowym Sączu a pozostali z Ochotniczych Straży Pożarnych z Rożnowa oraz Gródka nad Dunajcem. Samochodem podróżowały dwie osoby, które same opuściły pojazd. Nie były poszkodowane i nie wymagały przetransportowania do szpitala. W chwili obecnej przyczyny pożaru oraz poniesione w jego wyniku straty nie są jeszcze znane – mówi w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny bryg. Marek Popardowski z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu

Czytaj także: Stara Wieś. 77-letni mężczyzna potrącony przez młodą kobietę. Policja ustala okoliczności

Fot: OSP Rożnów

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama