Stara Wieś. 77-letni mężczyzna potrącony przez młodą kobietę. Policja ustala okoliczności

Stara Wieś. 77-letni mężczyzna potrącony przez młodą kobietę. Policja ustala okoliczności

karetka

Na Limanowszczyźnie doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia z udziałem osoby poruszającej się pieszo. Kierująca samochodem potrąciła 77-letniego mężczyznę, który poruszał się prawidłową stroną jezdni.

To kolejne podobne zdarzenie w tym powiecie. Tydzień temu informowaliśmy, że w Limanowej na ul. Piłsudskiego na prostym odcinku drogi kierowca potrącił pieszą, która przechodziła przez pasy. Można o tym przeczytać TUTAJ.

Wczoraj wieczór (23 listopada) do podobnej, równie niebezpiecznej sytuacji doszło w Starej Wsi. O komentarz w sprawie poprosiliśmy st. asp. Jolantę Batko z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

– Zdarzenie miało miejsce o godz. 17.15 w miejscowości Stara Wieś. Doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń wynika, że 29-letnia kobieta, która kierowała samochodem marki Renault potrąciła 77-letniego pieszego. Pieszy poruszał się prawidłową stroną jezdni. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policjanci – mówi oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej st. asp. Jolanta Batko.

Czytaj także: Krynica-Zdrój. Umieścili prawie trzytonowe auto na szczycie wieży. Dudek, Wojewódzki i ,,latający” pojazd zaskoczyli turystów

Fot: DTS

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama