Już są! Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość w kamerze DTS24 [FILMY]

Już są! Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość w kamerze DTS24 [FILMY]

Ci, którzy odwiedzili wczoraj Targi Edukacja, Kariera Przyszłość w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sącz, mogli bezpośrednio wypytać o oferty szkół lub uczelni. Dla tych którzy nie mogli pojawić się na miejscu, mamy podpowiedź. Z kamerą zajrzeliśmy na każde stoisko, abyście wy również mogli wybrać sobie dobry kurs na przyszłość.

Studia to nie tylko nauka, co potwierdzi każdy student. To również czas, gdy rodzą się przyjaźnie na całe życie. Można też spotkać na uczelni, albo w akademiku miłość swojego życia… Posłuchajcie:

Uczniowie z Korpusu Solidarności zachęcają do bycia nieszablonowym. Podkreślają istotność działania ponad i pokazują jak i gdzie można tego dokonać…

Testować! To główna rada od Stowarzyszenia Sursum Corda. To jedyny taki moment gdy możecie sobie na to pozwolić i sprawdzić w czym czujecie się najlepiej. Taką opcją może być na przykład wolontariat.

 

Jak zdecydować o swojej przyszłości gdy wokół tyle różnych propozycji? Podobnie jak Sursum Corda Zespół Szkół Społecznych ,,Splot” mówi podobnie: sprawdzajcie. Oferuje ku temu świetną opcję. Jaką? Posłuchajcie sami.

Serce czy rozum? Cosinus mówi:  łączmy i nie bójmy się zmian.

Akademia Śląska, niepubliczna uczelnia znajdująca się w Katowicach i Zabrzu ale również w wielu innych miastach Śląska przyjechała do Nowego Sącza z bardzo bogatą i różnorodną ofertą – od kierunków lekarskich po artystyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Uniwersytetu Jagiellońskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Osoby reprezentujące placówkę podpowiadają aby wybrać dobrze a więc przyszłościowo…czyli jak?

Większość z nas stała już przed wyborem, który w najbliższych dniach będziecie podejmować wy. Czym zatem się kierować? Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia mówi: pasją i własnymi zainteresowaniami.

Wojsko ponownie staje się wyborem, o którym myśli coraz więcej młodych osób. Co trzeba wiedzieć o szkoleniu wojskowym zanim podejmiecie decyzję? Posłuchajcie człowieka z Wojskowego Centrum Rekrutacji.

Co chcesz robić w życiu, a co chcesz robić zawodowo? Akademia WSB ułatwi ci szczególne połączenie studiowania i pracy w zawodzie:

 

Akademia Tarnowska oddelegowała do Nowego Sącza mocną reprezentację. Posłuchajcie, co mają do powiedzenia:

 

Szkoła Matematyki i Robotyki Tales zachęca, aby skupić się na naukach ścisłych, bo nie od dzisiaj wiadomo, że matematyka jest królową nauk i pomaga również humanistom.

 

Słowa są tutaj zbędne. Jak działa firma Wiśniowski i znajdująca się przy niej szkoła, każdy widzi. Sprawdźcie sami:

Książka czy film? Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu przekona cię, że odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna…

 

Sześć wydziałów, szeroka gama kierunków odpowiadająca potrzebom rynku a w związku z tym wiele możliwości jakie zaoferować może Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Jakie konkretnie?

 

Studiując w tej uczelni nie musisz siedzieć w ławce. Tutaj podróż dookoła świata, a w tle wykład staje się realną opcją. Takie możliwości może zapewnić ci Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University dzięki swoim trzem formom studiowania. Sprawdź jak możesz to zrobić:

 

Studiowanie to również stawianie czoła porażkom i błędom, których, jak przekonuje Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, nie należy się bać, ale być na nie przygotowanym.

 

Politechnika Krakowska zapewnia uczniów, że mogą wiele. Nie powinni się jednak obawiać podążania za tym co kochają. Bądźcie zatem kreatywni – próbujcie i eksperymentujcie tak, aby wasza przyszła praca nie stanowiła przykrego obowiązku.

 

39 kierunków studiów od zarządzania po lotnictwo – Uniwersytet Rzeszowski za misję stawia sobie kształcenie inżynierów przyszłości, których nie będzie w stanie zastąpić sztuczna inteligencja.

 

Galeria zdjęć z ,,Targów Edukacja, Kariera, Przyszłość” podzielona została na dwie części, które znajdują się pod poniższymi linkami:

—> Nowy Sącz. Za nami „Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość”. Ponad tysiąc uczestników

—>Nowy Sącz. Tutaj młodzi wybierali sobie przyszłość [ZDJĘCIA, WIDEO]

targi edukacja kariera przyszłość 2024 partnerzy

 

Wideo: Michał Śmierciak 

Fot. Adrian Maraś

Czytaj też: Nowy Sącz. 130 lat niezwykłej historii bursy przy I LO [ZDJĘCIA]

Reklama