Szkoła Coachingu cz. 3: Jak słuchać, żeby usłyszeć

Natura dała nam jeden język, a dwoje uszu… To raczej nie przypadek. Katarzyna Kuzak, psycholog, Master Certified Coach ICF, założycielka pierwszej na Sądecczyźnie Szkoły Coachingu, opowiada o trzech poziomach słuchania. Obejrzyj nagranie i sprawdź, na którym z nich słuchasz najczęściej.

– W tym filmie: #1. Zyskasz wiedzę z zakresu 3 poziomów słuchania i sprawdzisz, którego z nich używasz najczęściej. #2. Poznasz różnicę pomiędzy 1., 2. i 3. poziomem słuchania. #3. Dowiesz się, który z nich jest najbardziej optymalny, aby rozwijać swoje umiejętności liderskie – zapowiada Katarzyna Kuzak.

Jeśli nie oglądałeś pierwszego filmu z serii, którą przygotowała profesjonalny coach, kliknij: Jak pokonać opór pracowników przed zmianą. Tutaj z kolei znajdziesz dostęp do filmu nr 2: Sztuka zadawania pytań.

– Chcesz zyskać jeszcze więcej wiedzy z zakresu coachingu? Weź udział w darmowym WEBINARZE: “Coaching pracowników drogą do wewnętrznej motywacji”, który odbędzie się 13 października 2020r. Link do zapisów tutaj: https://www.zostancoachem.pl/webinar/

Fot. Arch. Katarzyny Kuzak

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.