Szkoła Coachingu cz. 2: Sztuka zadawania pytań (video)

– Od jakości Twoich pytań zależy jakość uzyskiwanych odpowiedzi – mówi Katarzyna Kuzak, psycholog, Master Certified Coach ICF, założycielka pierwszej na Sądecczyźnie Szkoły Coachingu. Poniższe nagranie jest kolejnym z serii trzech filmów, które przygotowała z myślą o przedsiębiorcach, menadżerach, liderach i coachach. Ale nie tylko – bowiem sztuka zadawania dobrych, pogłębiających pytań przyda się każdemu w relacji z drugim człowiekiem.

– Jeśli chcesz, by Twój zespół był samodzielny i chętnie generował nowe pomysły oraz poszukiwał rozwiązań na pojawiające się problemy, obejrzyj ten film. Dowiesz się, jakie pytania wspierają Twoich rozmówców, a jakie odbierają im twórczą energię – zachęca Katarzyna Kuzak. – Jeśli nie oglądałeś pierwszego filmu z serii, którą przygotowałam, kliknij w link: Jak pokonać opór pracowników.  Chcesz zyskać jeszcze więcej wiedzy z zakresu coachingu? Weź udział w darmowym WEBINARZE: “Coaching pracowników drogą do wewnętrznej motywacji”, który odbędzie się 13 października 2020r. Link do zapisów tutaj: https://www.zostancoachem.pl/webinar/

Fot. Arch. Katarzyny Kuzak

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.