SZKOŁA COACHINGU cz. 1: Jak pokonać opór pracowników przed zmianą (video)

Jesteś menadżerem, przedsiębiorcą, liderem i zastanawiasz się, jak wzbudzić wewnętrzną motywację do działania w swoich pracownikach? Koniecznie obejrzyj to nagranie i weź udział w bezpłatnym webinarze.

Katarzyna Kuzak, psycholog, Master Certified Coach ICF, założycielka pierwszej na Sądecczyźnie Szkoły Coachingu, opowiada o trzech etapach, z których powinna składać się rozmowa z pracownikiem, aby pokonać jego wewnętrzną niechęć i opór przed zmianą.

– Jest to jeden z trzech filmów merytorytcznych, dzięki którym zyskasz wiedzę o fundamentach coachingu – zachęca Katarzyna Kuzak. – W trakcie nagrania dowiesz się: #1. Czym jest formuła Beckharda – eksperta od rozwoju firm i organizacji. #2. Jak w coachingowy sposób rozmawiać z pracownikami, aby uruchamiać ich wewnętrzną motywację do działania. #3. Jak działać, aby pokonać pojawiającą się u pracowników niechęć i opór przed zmianą.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji o tym, jak prowadzić rozmowy coachingowe z pracownikami, weź udział w bezpłatnym webinarze, który poprowadzi Katarzyna Kuzak: „Coaching pracowników drogą do wewnętrznej motywacji” 13 października 2020r. Zapisz się na stronie: https://www.zostancoachem.pl/webinar/

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.