STARY SĄCZ: internat przy ul. Daszyńskiego będzie miejscem kwarantanny

Internat Międzyszkolny w Starym Sączu został wytypowany na miejsce kwarantanny na wypadek wystąpienia konieczności izolacji większej grupy ludzi. 

W tym miejscu przebywać będą osoby zdrowe poddawane kwarantannie – wyjaśnia Maria Olszowska z biura prasowego Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu – Chodzi o okoliczności, gdy na przykład na granicy zostaje zatrzymany autobus i jedna z osób ma objawy mogące świadczyć o zarażeniu koronawirusem. Ta osoba zostaje przetransportowana na oddział zakaźny szpitala, natomiast pozostali pasażerowie zostają przewiezieni do internatu na kwarantannę, która trwa do momentu aż poznamy wynik badania.

Wychowankowie, którzy chcą zabrać swoje rzeczy osobiste z placówki, muszą to zrobić jak najszybciej . Uprasza się o kontakt telefoniczny przed przyjazdem, ponieważ w każdej chwili obiekt może zostać zamknięty przez służby sanitarne. Telefon kontaktowy 18 446-05-81″ – informuje dyrekcja internatu w mediach społecznościowych.

CZYTAJ TEŻ:

#BRAWOBIZNES. SĄDECCY PRZEDSIĘBIORCY BRANŻY GASTRONOMICZNEJ TEŻ RATUJĄ!

PRZEDSIĘBIORCO! WYJAŚNISZ WPŁYW KORONAWIRUSA NA TWOJĄ FIRMĘ, ZUS ODROCZY CI SPŁATĘ SKŁADEK

DOTYCHCZAS PRZEPROWADZONO 30 BADAŃ NA OBECNOŚĆ KORONAWIRUSA DLA NOWOSĄDECKIEGO SZPITALA

SĄDECKIE WODOCIĄGI: NASZA WODA JEST BEZPIECZNA!

Prawo pracy w czasie epidemii. Pracodawca ma prawo zmierzyć gorączkę, ale nie ma prawa obniżyć wymiaru etatu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.