Samochód zatrzymał się na latarni. Pasażerka trafiła do szpitala

Trzy osoby podróżowały samochodem osobowym, który dziś około 8:50 wypadł z drogi i uderzył w latarnię. Do zdarzenia doszło na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu.

wsb3

Kiedy strażacy przybyli na miejsce, osobówka znajdowała się na poboczu, częściowo zawieszona na złamanej latarni. Wszystkie osoby opuściły zniszczone auto przed przybyciem służb.

- Jedna z pasażerek uskarżała się urazy. Pozostałe osoby nie odniosły obrażeń. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie  poszkodowanej. Rozłączono klemy akumulatora w uszkodzonym samochodzie - relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Strażacy sprawdzili latarnię za pomocą detektora i jak się okazało, wciąż znajdowała się ona pod napięciem.

Na miejsce przybyła karetka pogotowia ratunkowego, która zabrała poszkodowaną kobietę do szpitala. Pojawił się także patrol policji, osoby odpowiedzialne za utrzymanie oświetlenia ulicznego w mieście oraz laweta pomocy drogowej.

fot. PSP w Nowym Sączu

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.