Nowy Sącz: pożar w zakładzie produkcyjnym

Nowy Sącz: pożar w zakładzie produkcyjnym

Dziś rano w zakładzie produkcyjnym przy ulicy Jana Pawła II w Nowym Sączu pojawił się ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pożar obejmował pomieszczenie do obróbki metalu, w którym znajdowały się drewniane palety i opakowania po szpulach z drutem.

– Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania prądu elektrycznego oraz gazu. Otwarto drzwi przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego, następnie wprowadzono do wnętrza strażaków z liniami gaśniczymi, którzy zabezpieczeni byli w sprzęt ochrony dróg oddechowych. Podano dwa prądy wody na ognisko pożaru – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Kiedy ogień został już ugaszony, cały teren sprawdzono za pomocą urządzeń pomiarowych oraz kamery termowizyjnej. Pogorzelisko przegrzebano i ponownie przelano wodą.

W działaniach uczestniczyli strażacy z JRG 1 oraz JRG 2 w Nowym Sączu, OSP Biegonice, OSP Stary Sącz i OSP Mystków. Zastępy zostały zadysponowane do akcji około godziny 6:06, a ich praca trwała ponad godzinę.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.