Ukradli stojący przed sklepem rower. Jeden z nich miał przy sobie noże

Około godziny 17. dwóch młodych mężczyzn wyszło ze sklepu i ukradło stojący przed nim rower. Sprawą zajęli się policjanci. Natychmiast ruszyli na poszukiwania złodziei, a pomocnym był fakt, że udało się ustalić rysopis jednego z nich.

Renault2

Sytuacja miała miejsce kilkanaście dni temu na Placu Dąbrowskiego w Nowym Sączu. Jak się okazało, mężczyźni po dokonaniu kradzieży rozdzielili się.

- Funkcjonariusze sprawdzili rejon centrum miasta, a następnie udali się do galerii handlowej przy ulicy Lwowskiej. Tam przebywał jeden ze złodziei. Policjanci zatrzymując 19-latka ujawnili przy nim dwa noże o długości 20 i 30 cm - informują sądeccy policjanci.

Przywłaszczonym rowerem o wartości około 700 złotych zajął się w tym czasie drugi ze sprawców. Jednak, kiedy dowiedział się, że jego kolega został złapany, postanowił dobrowolnie oddać jednoślad.

- Skruszony 22-latek, mając wiedzę, że jego wspólnik jest już w rękach Policji, około g. 19 przyprowadził jednoślad do budynku komendy. Młody mężczyzna został zatrzymany, a rower zabezpieczony - relacjonują funkcjonariusze KMP w Nowym Sączu.

Koledzy przyznali się do kradzieży. Grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. ilustr. pixabay

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.