Sądeckie przygotowania do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sądecki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał już stu wolontariuszy. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Nowym Sączu wzięli udział w nagraniu filmu promującego zbliżający się wielkimi krokami sądecki WOŚP.  

-W filmie zagrali uczniowie “dziewiątki” oraz kilku uczniów I LO.  Serdecznie dziękujemy aktorom za poświęcony czas oraz pełen profesjonalizm – mówi szefowa sądeckiego sztabu WOŚP Magdalena Furmanek – Kopiec. 

Sądecki sztab WOŚP ma już także do dyspozycji plakaty oraz skarbonki. A podczas Finału, na sadeckim Rynku będzie można wziąć udział w licytacji i stać się posiadaczem… włóczkowej kukiełki przedstawiającej Jurka Owsiaka. Ręcznie wykonała je Teresa Korycka Kwaśniewska, mieszkanka Nowego Sącza.

– “Owsiaki” robiła samodzielnie, są cudne. Już w zeszłym roku zaoferowała się, że wykona takie maskotki. W zeszłym roku także przekazała nam swoje prace na Finał WOŚP. Owsiaki będą do wylicytowania i na Rynku i na aukcjach internetowych – dodaje Magdalena Furmanek – Kopiec.

Filmik promujący sądecki WOŚP obejrzyj poniżej:

Spot WOŚP w Nowym Sączu

I oto jest 😃Zapraszamy do obejrzenia spotu WOŚP w Nowym Sączu !Zagrali w nim uczniowie SP 9 oraz kilku uczniów I LO ❤️Koniecznie zostawcie polubienie i udostępnijcie film dalej !☺️Serdecznie dziękujemy aktorom za poświęcony czas oraz pełen profesjonalizm !Dziękujemy również firmie DronaVista Video productions za nakręcenie i zmontowanie filmu !❤️Sztab WOŚP w Nowym Sączu.

Opublikowany przez WOŚP Nowy Sącz Środa, 20 grudnia 2017

O WOŚP czytaj również:

Nowy Sącz: trwa rekrutacja wolontariuszy do sądeckiego sztabu WOŚP

Fot. WOŚP Nowy Sącz. 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.