Nowy Sącz: trwa rekrutacja wolontariuszy do sądeckiego sztabu WOŚP

Nowy Sącz: trwa rekrutacja wolontariuszy do sądeckiego sztabu WOŚP

W Nowym Sączu rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy, którzy w niedzielę 14 stycznia 2018 roku wyjdą na ulice Nowego Sącza z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trzeba się spieszyć, bo jest tylko 100 wolnych miejsc. 

– Rekrutacja odbywa się na stronie wolontariusze.wosp.org.pl Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza – wyjaśnia szefowa sądeckiego sztabu WOŚP, Magdalena Furmanek – Kopiec.

Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Gdy już wyślemy zgłoszenie, należy udać się do siedziby sztabu, aby potwierdzić dane z formularza. Termin spotkania w celu potwierdzenia danych, zostanie wkrótce podany.

Trzeba pamiętać, że bez podpisu wolontariusza (w przypadku osób poniżej 18 roku życia – opiekuna prawnego) oświadczenie nie zostanie przyjęte.

Magdalena Furmanek – Kopiec zdradza także, że stacja TVN szuka ciekawych miejsc, do których wyśle wozy transmisyjne WOŚP. Zachęca do zgłoszenia Nowego Sącza.

-Zapraszam do nadsyłania propozycji. Mamy jeszcze czas, żeby pochwalić się czymś szczególnym, może np.: co chcemy zaprezentować w czasie łączeń w dniu Finału, jakie mamy ciekawe pomysły na wejścia telewizyjne, czy chcemy zorganizować dodatkowe wydarzenia towarzyszące w dniu Finału – np. biegi, światełko do nieba, itd., czy chcemy przedstawić ciekawe historie sądeczan związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, dzieci uratowane dzięki sprzętowi ze środków WOŚP, wielopokoleniowe rodziny wolontariuszy WOŚP, czy mamy swoich niezwykłych, lokalnych darczyńców WOŚP – możliwości jest wiele. Czekamy do piątku do godz. 15.00 – dodaje Magdalena Furmanek – Kopiec.

Więcej informacji na temat nowosądeckiego sztabu WOŚP można uzyskać pod numerem telefonu: 604 621 22

bądź poprzez kontakt e-mail: [email protected]

Czytaj również: 

W Nowym Sączu znów zagra WOŚP. Orkiestrowy sztab będzie w ratuszu

Fot. Sztab WOŚP Nowy Sącz 2017. 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.