Nowy Sącz: trwa rekrutacja wolontariuszy do sądeckiego sztabu WOŚP

W Nowym Sączu rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy, którzy w niedzielę 14 stycznia 2018 roku wyjdą na ulice Nowego Sącza z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trzeba się spieszyć, bo jest tylko 100 wolnych miejsc. 

- Rekrutacja odbywa się na stronie wolontariusze.wosp.org.pl Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza - wyjaśnia szefowa sądeckiego sztabu WOŚP, Magdalena Furmanek - Kopiec.

GoldenEgo

Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Gdy już wyślemy zgłoszenie, należy udać się do siedziby sztabu, aby potwierdzić dane z formularza. Termin spotkania w celu potwierdzenia danych, zostanie wkrótce podany.

Trzeba pamiętać, że bez podpisu wolontariusza (w przypadku osób poniżej 18 roku życia - opiekuna prawnego) oświadczenie nie zostanie przyjęte.

Magdalena Furmanek - Kopiec zdradza także, że stacja TVN szuka ciekawych miejsc, do których wyśle wozy transmisyjne WOŚP. Zachęca do zgłoszenia Nowego Sącza.

-Zapraszam do nadsyłania propozycji. Mamy jeszcze czas, żeby pochwalić się czymś szczególnym, może np.: co chcemy zaprezentować w czasie łączeń w dniu Finału, jakie mamy ciekawe pomysły na wejścia telewizyjne, czy chcemy zorganizować dodatkowe wydarzenia towarzyszące w dniu Finału - np. biegi, światełko do nieba, itd., czy chcemy przedstawić ciekawe historie sądeczan związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, dzieci uratowane dzięki sprzętowi ze środków WOŚP, wielopokoleniowe rodziny wolontariuszy WOŚP, czy mamy swoich niezwykłych, lokalnych darczyńców WOŚP - możliwości jest wiele. Czekamy do piątku do godz. 15.00 - dodaje Magdalena Furmanek - Kopiec.

Więcej informacji na temat nowosądeckiego sztabu WOŚP można uzyskać pod numerem telefonu: 604 621 22

bądź poprzez kontakt e-mail: [email protected]

Czytaj również: 

W Nowym Sączu znów zagra WOŚP. Orkiestrowy sztab będzie w ratuszu

Fot. Sztab WOŚP Nowy Sącz 2017. 

WIŚNIAMAŁALIP

Wypowiedz się w tej sprawie