Roksana Węgiel show! Magiczny koncert w Nowym Sączu (fotorelacja)

Roksana Węgiel show! Magiczny koncert w Nowym Sączu (fotorelacja)

roskana węgiel, nowy sącz, koncert, fotorelacja, sądecka jesień kulturalna, dawid kulig rytro

Ależ to był wieczór w nowosądeckim Amfiteatrze Park Strzelecki. Roksana Węgiel zagrała koncert, radując serca tysięcy młodzieńczych dusz. Wystąpiła ze swoim najlepszym repertuarem a potem wyszła do swoich fanów, którzy cierpliwie czekali pod sceną.

To był ten moment Sądeckiej Jesieni Kulturalnej, w którym przewidziano atrakcje dla młodszej części publiczności. Roksana Węgiel to zwyciężczyni polskiej edycji The Voice Kids oraz laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Jej piątkowy koncert w Nowym Sączu zapowiadaliśmy TUTAJ.

Wokalistka ma w swoim dorobku jeden album zatytułowany jej imieniem i nazwiskiem. Krążek pokrył się platyną a wykonywane przez artystkę single do dziś goszczą na listach stacji radiowych. Roksana Węgiel zapowiedziała już, że w najbliższym czasie pojawi się jej druga płyta. Podczas piątkowego koncertu zaśpiewała nawet te utwory, które znajdą się w jej nowym, zapowiedzianym już projekcie.

Koncert w Nowym Sączu był energetyczny i intensywny. Ale jeszcze większa energia uwidoczniła się po jego zakończeniu. Mająca dużo serdeczności wokalistka nie odmawiała zdjęć. Z przyjemnością rozdawała autografy. Spotkała się także z Emilką Kantor, o której zdrowie i życie tak zawzięcie walczy Stowarzyszenie RobimyCośWięcej. Zachęcamy do obejrzenia niemal stu zdjęć z wczorajszego wydarzenia.

Fot: Dawid Kulig / Adrian Maraś

Czytaj także: Piętnastoletni Oskar Waligóra z Piwnicznej przyszłością polskich sportów motorowych?

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama