Dziś koncert Roksany Węgiel. Czwartkowy wieczór należał do stand-upu (fotorelacja)

Dziś koncert Roksany Węgiel. Czwartkowy wieczór należał do stand-upu (fotorelacja)

sadecka jesien kulturalna, fotorelacja, stand up

Sądecka Jesień Kulturalna trwa w najlepsze. Wczoraj na scenie nowosądeckiego Amfiteatru Park Strzelecki zaprezentowała się czołówka polskiego stand-upu. Wystąpili: Grzegorz Dolniak, Adam van Bendler i Antonii Syrek – Dąbrowski. Imprezę poprowadził Kacper Ruciński. Dziś kolejny punkt wydarzenia, koncert Roksany Węgiel.

Czwartkowy event zapowiadaliśmy na łamach naszego portalu między innymi przez pryzmat Grzegorza Dolniaka, który jak sam mówił, ma korzenie w Biegonicach i tam spędzał wszystkie wakacje. Można o tym przeczytać TUTAJ

Zgromadzona w Parku Strzeleckim publiczność otrzymała porcję nietypowej rozrywki. Stand – up już jakiś czas temu stał się formą artystyczną w postaci monologu przed widownią. W przeciwieństwie do kabaretu opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz jego kontakcie z publiką niż na dopracowaniu przedstawienia i wartości artystycznej. To wszystko sprawia, że wieczory ze stand – upem są spontaniczne i często lubiane.

Projekt Sądeckiej Jesieni Kulturalnej z założenia miał być różnorodny. Dlatego też dziś ukłon w kierunku młodszej części publiczności. O godz. 19.30 swój koncert zagra Roksana Węgiel. Zwyciężczyni polskiej edycji programu The Voice Kids jako pierwsza Polka zdobyła historyczny laur w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior. Jest też laureatką najważniejszej Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV Europe Music Awards a także zdobywczynią Nagrody Nickelodeon Kids’ Choice Awards w Los Angeles. Na swoim koncie ma album „Roksana Węgiel”, który pokrył się platyną. Single z tego albumu miesiącami gościły na listach stacji radiowych.

Fot: Adrian Maraś

Czytaj także: Metamorfoza Parku Strzeleckiego nagrodzona w konkursie „Budowa roku 2021”

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama