Fundacja Chcę Pomagać oraz firma Alwis & Secura zapraszają 22 lipca na Rajd Charytatywny dedykowany walczącemu o powrót do sprawności sportowcowi Tomkowi Brzeskiemu. Docelowym miejscem będzie Bacówka nad Wierchomlą, gdzie od godz. 12. będzie ognisko oraz grill z licznymi atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci. Na wędrówkę do bacówki organizatorzy zapraszają pracowników Alwis&Secura, agentów sieci i ich rodzin. W najbliższej przyszłości organizatorzy planują zorganizować także otwartą akcję charytatywną.

Tomasz Brzeski, sądecki biegacz górski, triathlonista, narciarz i kolarz 1 kwietnia podczas zawodów w skialpinizmie w Zakopanem przeżył dramatyczny wypadek. W trakcie zjazdu z dużą prędkością uderzył głową w skałę. Nieprzytomny trafił do krakowskiego szpitala, gdzie walczył o życie. W tym momencie sportowiec potrzebuje kosztownej i długiej rehabilitacji, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Każdy z uczestników rajdu powinien samodzielnie dotrzeć na godz. 12 do Bacówki nad Wierchomlą. Na miejscu czekać już będzie ognisko z atrakcjami i mnóstwo pozytywnych emocji. Koszty organizacji imprezy ponosi Alwis & Secura.

W trakcie wydarzenia zorganizowana będzie zbiórka z przeznaczeniem na rehabilitację Tomasza Brzeskiego - po symboliczne 10 zł od każdego uczestnika. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisanie się, co pomoże określić, ile osób będzie brać udział w Rajdzie.

Niedawno sądeczanie zebrali na leczenie Tomasza całkiem pokaźną sumę 14 565 zł o czym pisaliśmy TUTAJ. 

Na rajd można zapisać się TUTAJ.

Fot. Jolanta Bugajska  

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.