Piękny gest! Połączyli siły, by nieść radość dzieciom z Ośrodka Adopcyjnego

Nie ma chyba nic piękniejszego, niż radość w oczach dzieci, szczególnie tych, które przez wzgląd na trudne koleje losu, musiały znaleźć się w ośrodkach adopcyjnych. Do takiej placówki pn. ,,Dzieło Pomocy Dzieciom”, która mieści się w Żmiącej, zawitał w ubiegły poniedziałek Mikołaj. Miał również swoich pomocników i to nie byle jakich! 

wsb3

Wójt Gminy Laskowa Piotr Stach, Komendant Powiatowy Policji w Limanowej podinsp. Dorota Tokarz wraz z Mikołajem rozdawali upominki podopiecznym domu adopcyjnego. Dzieci otrzymały zabawki, przybory szkolne, słodycze. Zostały one zakupione z funduszy gminy Laskowa, a także pieniędzy, które zebrali w swoich szeregach mundurowi limanowskiej policji.

,,Naszą akcję wspierały również osoby niezwiązane z policją, które bezinteresownie chciały dołożyć swoją „cegiełkę”. W ramach podziękowania otrzymaliśmy to, co bezcenne – wiele uśmiechu i uścisków. Wizyta zakończyła się wspólnym śpiewaniem kolęd. Wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji – serdecznie dziękujemy!” – napisała aspirant Jolanta Mól z KPP Limanowa.

Fot. KPP Limanowa

 

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]