Nie żyje Justyna Miarecka, nasza koleżanka, dziennikarka portalu halogorlice.info

Nie żyje Justyna Miarecka, nasza koleżanka, dziennikarka portalu halogorlice.info

Justyna Miarecka, nie zyje

W wieku 32 lat nagle zmarła Justyna Miarecka – dziennikarka portalu halogorlice.info. Była niezwykle sympatyczną osobą, rodzajem człowieka, z którym kontakt był czystą przyjemnością. Z Justyną prowadziliśmy piękną współpracę między naszymi portalami, pełną dobra, szacunku, obustronnej pomocy w przekazywaniu informacji. Jeszcze kilka dni temu mieliśmy okazję rozmawiać. O śmierci Justyny Miareckiej poinformował portal, który współtworzyła.

12 września 2023 odeszła nasza redakcyjna koleżanka Justyna Miarecka. Miała 32 lata. Nie możemy uwierzyć, że nie ma Jej już wśród nas. Justyna Miarecka, grafik, influencer, dziennikarz, architekt i aranżer wystroju wnętrz, koordynator inicjatywy „Dziki Projekt” oraz niezliczonych innych aktywności, pomysłodawczyni większości formatów na naszym portalu oraz halorzeszow.pl, kochała ponad wszystko zwierzęta, opiekowała się pieskami ze schroniska i niepełnosprawną kotką.

Perfekcjonistka, wkładająca w każdą swą aktywność pełnię zaangażowania, kreatywna, szczera i lojalna, obserwatorka życia komentująca go zawsze trafnie i w punkt. Ciepła, miła i uczynna w każdym momencie, i dla każdego.

Współpracowała z portalem halogorlice.info od 2017 i od pierwszych chwil nadała mu zupełnie nowe oblicze. Tworzyła jego jakość, dopieszczała każdy element, doglądała szczegółów i wymagała tego od innych, ale najbardziej od siebie. Nie poprzestawała na jednym, zawsze starała się każdy jego element rozwijać.

Należała do osób, o których mawia się, że są niezastąpione. Czasami żartowała, że portal to Jej dziecko i tak właśnie było, szefowała nim wtedy, gdy tylko trzeba było wiedzy i kompetencji, i za to cenili Ją wszyscy. Przy całej aurze, jaką roztaczała, była osobą bardzo skromną.

Wspaniała, cudowna Kobieta, obdarzająca wszystkich swym ciepłym spojrzeniem i uśmiechem. Odeszła nagle…

Justynka. Nigdy Cię nie zapomnimy…

– żegna swoją Przyjaciółkę portal halogorlice.info

Cala redakcja portalu DTS24 składa najszczersze wyrazy współczucia rodzinie, bliskim i przyjaciołom Justyny z portalu HaloGorlice.Info. Nigdy nie zapomnimy tak serdecznej i życzliwej osoby, jaką była Justyna Miarecka. Jej pasja do pracy winna być przykładem dla innych.

Fot: halogorlice.info / arch. Justyna Miarecka

Share on twitter
Share on facebook