Nie żyje siedmioro młodych ludzi. Tak tragicznego sezonu motocyklowego nie było

Nie żyje siedmioro młodych ludzi. Tak tragicznego sezonu motocyklowego nie było

nie żyje siedmioro motocyklistów

Dzisiaj o godzinie 11. zmarł 24-letni motocyklista z Mszany Dolnej, który wczoraj w Starej Wsi na Limanowszczyźnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Lekarze walczyli o jego życie. Niestety i tym razem się nie udało. To już siódmy zgon młodego człowieka od początku sezonu motocyklowego w naszym regionie.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (16 czerwca) o godzinie 11:50 w miejscowości Stara Wieś.

– 24-letni kierujący motocyklem marki Honda prawdopodobnie na luku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w barierę energochłonną – relacjonuje w rozmowie z naszą redakcją aspirant Jolanta Batko, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Mężczyzna w ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Niestety pomimo wysiłku lekarzy, jego życia nie udało się uratować. – 24-latek zmarł dzisiaj o godzinie 11. w szpitalu – potwierdziła asp. Batko.

To kolejny tragiczny, długi weekend w naszym regionie, podczas którego zginęli motocykliści. Wczoraj doszło także do śmiertelnego wypadku w Starym Sączu. Życie straciła 29-latka, a jej partner trafił do szpitala.

Początkiem czerwca również zginęło dwoje młodych motocyklistów. W tragicznym wypadku motocyklowym, do którego doszło 3 czerwca w Chełmcu, życie stracili 25-latek z gminy Łabowa i jego rówieśnica z Sanoka. Zarówno kierowca, jak i pasażerka jednośladu zmarli w szpitalu.

Tragiczny maj

Równie tragicznie rozpoczął się maj. Podczas majówki zginęli 37-latek z Bobowej i 18-latek z gminy Nawojowa, o czym informowaliśmy w artykule: Tragiczna majówka. Dwa śmiertelne wypadki motocyklistów. Nie żyją 37-latek i 18-latek. Kilka dni później, 9 maja, doszło do wypadku w Mszanie Dolnej. Na miejscu zginął 19-letni motocyklista.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Ale czy to wystarczy?

Fot. ilustr. OSP Mszana DolnaMałopolska Alarmowo/
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.