Tragiczna majówka. Dwa śmiertelne wypadki motocyklistów. Nie żyją 37-latek i 18-latek

Tragiczna majówka. Dwa śmiertelne wypadki motocyklistów. Nie żyją 37-latek i 18-latek

Radłów, wypadek motocyklisty, 37-latek z Bobowej

Tragicznie zakończyła się tegoroczna majówka. Zginął kolejny motocyklista z naszego regionu. Do wypadku doszło 3 maja przed godziną 18. w Radłowie pod Tarnowem, na drodze wojewódzkiej nr 975.

W Radłowie ulicą Biskupską jechało dwóch motocyklistów, jeden z nich, na lekkim łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Jego życie przez godzinę próbowali ocalić ratownicy. Niestety, zmarł pomimo reanimacji.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze tarnowskiej Policji pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności mające na celu ustalenie okoliczności tragicznego wypadku. Jak podaje portal Tarnów Nasze Miasto, zmarły mężczyzna, to 37-latek z Bobowej, pochodził z Szalowej.

To drugi tragiczny wypadek podczas majówki, w którym zginął motocyklista z naszego regionu. Do pierwszego doszło 2 maja około godziny 1 w nocy w miejscowości Frycowa (gmina Nawojowa). 18-letni motocyklista zjechał na lewe pobocze i uderzył w skarpę. Po uderzeniu upadł na jezdnię. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 22-latek kierujący BMW najechał na leżącego motocyklistę. Był pijany. O tym informowaliśmy —>TUTAJ. 


Źródło. Tarnów Nasze Miasto, Tarnowska TV, Tarnów 112. Fot. KMP w Tarnowie  

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.