Chełmiec. Śmiertelny wypadek motocyklistów. Nie żyją 25-latek i 25-latka

Chełmiec. Śmiertelny wypadek motocyklistów. Nie żyją 25-latek i 25-latka

Chełmiec, nie żyje 28-letni motocyklista, nie zyje 25-letnia pasażerka,nie żyją dwie osoby, wypadek na motocyklu

W tragicznym wypadku motocyklowym, do którego doszło wczoraj (3 czerwca) w Chełmcu, zginęły dwie młode osoby: 25-latek z gminy Łabowa i jego rówieśnica z Sanoka. Pomimo wysiłków lekarzy, ich życia nie udało się ocalić. Zarówno kierowca, jak i pasażerka jednośladu zmarli w szpitalu.

Do zdarzenia doszło na ulicy Limanowskiej w Chełmcu około godziny 20.30. Kierowca motocykla marki Yamaha zderzył się z samochodem marki Volkswagen. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– W wyniku tego zdarzenia dwie osoby przetransportowano do szpitala. Otrzymaliśmy informację, że niestety ich życia nie udało się uratować. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa – przekazała naszej redakcji podkomisarz Barbara Szczerba z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

29-letni kierowca Volkswagena był trzeźwy. Ciała motocyklisty i jego pasażerki zostały zabezpieczone w szpitalu  do badań sekcyjnych. Wszystkie wykonane przez policjantów czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku.

Tuż po wypadku podkomisarz Barbara Szczerba z KWP Kraków poinformowała naszą redakcję, że zginął 28-latek i 25-latka. Dzisiaj sądecka Policja sprostowała te informacje. Kierowca jednośladu również miał 25 lat i pochodził z gminy Łabowa.

To kolejny w tym sezonie wypadek śmiertelny motocyklistów z naszego regionu, o czym pisaliśmy —>TUTAJ. 

Fot. Małopolska Alarmowo
za czytelnik Bartłomiej 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.