Mszana Dolna. Nie żyje 19-letni motocyklista

Mszana Dolna. Nie żyje 19-letni motocyklista

Mszana Dolna, wypadek motocyklisty, nie żyje 19-latek

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj o godzinie 6.55 w Mszanie Dolnej. Na miejscu zginął 19-letni motocyklista. Kierowca samochodu osobowego został zatrzymany. Funkcjonariusze zabrali mu także prawo jazdy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, w tym wypadku zawinił kierowca osobówki. – Na ulicy Zakopiańskiej 51-letni kierowca samochodu osobowego marki Seat Leon nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi marki Honda – poinformowała naszą redakcję aspirant Jolanta Batko, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł 19-latek. Pomimo reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego. Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Został jednak zatrzymany. Funkcjonariusze zatrzymali mu także prawo jazdy.

Na miejscu tragicznego wypadku pracowali strażacy, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze Policji, w tym biegły do spraw rekonstrukcji wypadków. Policja kierowała na objazdy przez Glisne i Tenczyn. Dokładne okoliczności zdarzenia są ustalane. To już trzecia śmierć motocyklisty z naszego regionu w przeciągu tygodnia. O tym informowaliśmy —> Tutaj.

Fot. OSP Mszana Dolna/ Małopolska Alarmowo/
KPP Limanowa

INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.