Na drogach trudne warunki. W nocy spadnie do 15 cm śniegu

Na drogach trudne warunki. W nocy spadnie do 15 cm śniegu

Limanowa, Bystra

Na drogach panują trudne warunki. Poranne mgły i gołoledź dają się kierowcom we znaki. Jezdnia z pozoru może wydawać się nieoblodzona, przez co podróżujący pozwalają sobie na szybsza jazdę. Tak było między innymi w Limanowej na ulicy Tarnowskiej, gdzie samochód wypadł z drogi.

Było około godziny 9.30, kiedy na pomoc wezwano służby ratunkowe.  – Kobieta nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi. Kierująca została ukarana mandatem karnym. Była trzeźwa – poinformowała w rozmowie z naszą redakcją asp. Jolanta Batko, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Rano doszło również do kolizji w Bystrej (powiat gorlicki). Również tam skończyło się jedynie na rozbitych pojazdach. Nikt nie został ranny.

Meteorolodzy nie mają dobrych informacji dla kierowców – dzisiejszej nocy w naszym regionie może spaść nawet do 15 centymetrów śniegu.

Czytaj także: Krynica-Zdrój. Umieścili prawie trzytonowe auto na szczycie wieży. Dudek, Wojewódzki i ,,latający” pojazd zaskoczyli turystów

Fot. Łososina Górna/
Gorlice 112.pl 
Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama