Kibic Sandecji: „tak nie było nigdzie na świecie!”

Andrzej Griński po raz kolejny odwiedził redakcję, by podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania piłkarskiej Sandecji Nowy Sącz. Pan Andrzej, obecnie zagorzały kibic „biało-czarnych” a w przeszłości piłkarz Sandecji i sędzia piłkarski nie może pogodzić się z wieloma decyzjami, które uderzyły w jego ukochany klub.

wsb3

Minął rok czasu, jak historyczny awans Sandecji do ekstraklasy stał się faktem. Tylko mówiono, obiecywano kibicom… Nie zapomnę tego jak zapowiedziano, że w lutym Sandecja zagra pierwszy mecz na stadionie przy Kilińskiego. Rok minął a Sandecja grała tylko w Niecieczy. W żadnym państwie na świecie tak nie było, żeby wynajmować stadion w ekstraklasie i płacić takie kwoty za wynajem przez cały okrągły rok! – denerwuje się kibic.

Człowiek, który wydał rozporządzenie, by kibice wzięli sobie stadionowe krzesełka na pamiątkę, powinien je teraz wszystkie odkupić z własnej kieszeni – dodaje nasz rozmówca.

Następnie swoje słowa kieruje do przedstawicieli Urzędu Miasta.

Panowie rok temu cieszyliście się z awansu. Coście to nie robili, na klapy marynarek przypinaliście sobie odznaczenia, ale za to Wam nie przypięto jednego odznaczenia: Matki Boskiej – puszcza oko, ale jednak nie jest mu do śmiechu.

Ciąg dalszy z wypowiedzią Pana Andrzeja już w najbliższym czasie na łamach naszego portalu.

Wcześniejsze wypowiedzi Andrzeja Grińskiego:

Ludzie, oddajcie krzesełka!

Wpuścili bandytów a nas zwykłych kibiców traktowali jak kryminalistów! Ochrona do niczego!

Prezesi, dyrektorzy opamiętajcie się!

Jesteśmy jak bezdomni na dworcu w Warszawie!

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]