Kibic Sandecji do władz klubu: Prezesi, dyrektorzy opamiętajcie się!

Publikujemy drugą część wypowiedzi Andrzeja Grińskiego (druga w tym miejscu „Ludzie oddajcie krzesełka!”), zagorzałego kibica Sandecji Nowy Sącz, a w przeszłości jej zawodnika. Pan Andrzej w tym sezonie był na każdym domowym spotkaniu „biało-czarnych”. Sytuacja ze stadionem i słabe wyniki sportowe osiągane przez zespół bardzo go jednak niepokoją i zamierza o tym głośno mówić.

W Nowym Sączu zrobiono kosmos emerytów, dawniej kosmos był w Korzennej. Wszystkie nasze sądeckie gwiazdy grały u Pana Kazka Podobińskiego – przypomina nasz rozmówca.

Sandecjo dokąd zmierzasz? Od ekstraklasy do A klasy! Przecież to widać na własne oczy, że szatnia zaczęła rządzić już za trenera Radosława Mroczkowskiego i za Kazimierza Moskala jest tak nadal. Brak techniki, szybkości, werwy, zaangażowania w grze, a ambicji to u niektórych za grosz. Jak nie ma siły i kondycji to się fauluje – wylicza nasz rozmówca.

To za różnych trenerów Sandecja nie nałapała tyle kartek, co teraz się dzieje. Chyba ta Turcja na boiskach trawiastych uderzyła piłkarzom na głowę. Już dawno jest przesądzone kto ma wylecieć z ekstraklasy, dwie drużyny z Małopolski – dodaje Pan Andrzej.

Griński zwraca się do zarządu klubu z Kilińskiego. – Panowie pozbyliście się Szarka, Słabego, Szeligi, Szczepańskiego, Kubańa. Tak jak pozbywacie się dobrych trenerów, że wspomnę o Wójtowiczu, Kuźmie, Mroczkowskim, bo chcieli iść w dobrym kierunku, dobrą drogą. Przecież to widać na boisku kto rządzi i w szatni jest tak samo. Panie prezesie, panowie dyrektorzy opamiętajcie się wreszcie! Zróbcie wietrzenie szatni po ekstraklasie – podsumowuje zdenerwowany Andrzej Griński.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.