10 kwietnia 2019 roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu po raz kolejny organizuje Wampiriadę. Serdecznie zapraszamy Państwa na cykl konferencji, które odbędą się w Instytucie Kultury Fizycznej.

wsb3

Tematem przewodnim będzie krwiodawstwo i krwiolecznictwo. Dodatkowo w ramówce widnieje „Debata z dawcą”. Będziemy mogli usłyszeć, jak naprawdę wygląda proces przygotowania i pobrania szpiku. Każdy z Państwa dostanie szansę, by zostać potencjalnym dawcą.

Będziemy pobierać wymazy, wypełniać formularze i wysyłać gotowe pakiety do siedziby fundacji DKMS. Znalezienie genetycznego bliźniaka to ciężki proces, ale z Państwa pomocą możemy zmienić statystyki!

Ze wsparciem przyszło nam również Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Nowym Sączu, które na ten dzień od godziny 8-13 urządzi w Instytucie Zdrowia punkt pobrań, więc będzie możliwość oddania krwi. Zachęcamy serdecznie. Pamiętajmy, dzieląc się krwią dzielimy się życiem.

nadesłane przez: PWSZ w Nowym Sączu

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.