Krynica Źródłem Kultury: Mamy dla was zaproszenia na koncert zespołu IRA!

Choć zima trwa w najlepsze, to scena Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju rozgrzana jest już do czerwoności. Trwa 5. edycja cyklu Krynica Źródłem Kultury. Za nami koncerty Macieja Maleńczuka, Lao Che i Pawła Domagały, jednak jeszcze więcej wydarzeń przed nami. W sobotę wystąpi zespół IRA. Z tej okazji mamy dla Was dwie podwójne wejściówki. Co zrobić żeby wygrać jedną z nich? Przeczytaj poniżej.

wsb3

Jak zwykle na scenie krynickiej Pijalni pojawiają się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W ten weekend będą to: Dżem, IRA oraz Margaret. Przed każdym z koncertów występują też finaliści warsztatów Festiwalu Supportów.

Mamy dla naszych Czytelników dwa podwójne zaproszenie na koncert zespołu IRA, który odbędzie się w sobotę (2 lutego) o godzinie 19:00 w Pijalni Głównej.

Aby otrzymać jedno z nich, znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o koncercie i w komentarzu pod nim napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś znaleźć się w sobotę na koncercie zespołu IRA i kogo zabierzesz ze sobą.

Będzie nam również miło, jeśli post dotyczący koncertu udostępnisz na swoim profilu.

Zgłoszenia przyjmujemy dziś (31. stycznia) do godz. 22. Później wyłonimy zwycięzców, czyli autorów najciekawszych komentarzy.

Już jutro rozdamy kolejne bilety. Tym razem będą to wejściówki na koncert Margaret. Śledź na bieżąco www.dts24.pl, a może to właśnie Ty je otrzymasz 🙂


Trzy dekady aktywności scenicznej, 11 albumów studyjnych, występy na największych polskich festiwalach rockowych, trasy koncertowe po USA i Kanadzie, supportowanie legendarnej grupy Aerosmith oraz niezliczona ilość najbardziej prestiżowych statuetek przemysłu muzycznego – to tylko krótkie podsumowanie muzycznej kariery formacji IRA, która od trzydziestu lat zajmuje czołowe miejsce na polskich listach przebojów. Na koncertach nie zabraknie takich przebojów jak „Mój dom”, „Wiara”, „Nadzieja”, „Parę chwil” oraz nowych utworów jak „Wybacz”. IRA koncerty – bilety już w sprzedaży!

Pochodzący z Radomia zespół powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu. Choć na przestrzeni lat grupa zmieniała swój styl, odchodząc od heavy metalu w kierunku rocka i pop rocka, jedno nigdy się nie zmieniło – Artur Gadowski i jego ekipa nieustannie królują w sercach polskich słuchaczy, gromadząc pod sceną tłumy fanów. W maju 2016 zespół wydał płytę „MY”, która w październiku uzyskała status “Złotej Płyty”, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel “Wybacz” w sierpniu 2016 uzyskał status “Platynowego Singla”.

Harmonogram wydarzeń z cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury": 

Dżem 1 lutego 19.00

IRA 2 lutego 19.00

Margaret 3 lutego 19:00

Happysad 8 lutego 19.00

Krzysztof Cugowski z zespołem Mistrzów 9 lutego 19.00

Dawid Podsiadło 11 lutego 19.00

Drugi koncert Dawida Podsiadło 12 lutego 

Lady Pank 15 lutego 19.00

Andrzej Piaseczny 16 lutego 19.00

Kabaret Hrabi 17 lutego 19.00

Ania Dąbrowska 22 lutego 19.00

Więcej szczegółów i zakup biletów --->TUTAJ

Źródło: krynicazrodlemkultury.pl

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.